• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yaşam Teknik Servis

firma adresi

Adres :

Yusuflar Mahallesi Tekke Caddesi No : 51 Kahramanmaraş » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Veliddin Tekkes
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (544) 780 01 64

Kahramanmaraş ilinin merkezinde siz değerli müşterilerine uzun senelerden bu yana önemli hizmetler sunan Yaşam Teknik Servis isimli işletme olarak her zaman garantili, hatasız, sorunsuz, kaliteli, profesyonel ve uygun fiyatlı hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde hizmetlerimize karşı olan taleplerin her geçen gün artış göstermesini sağlamaktayız. İşletme olarak sunduğumuz tamir hizmetleri bünyesinde her zaman kaliteli ve sağlam malzemeler kullanmaktayız. Kullandığımız malzemelerin kaliteli ve sağlam yapılara sahip olmasından dolayı her zaman tamir hizmetlerimizin kalite oranları en üst basamaklarda yer almaktadır. İşletmemiz bünyesinde hizmet veren elemanlar malzemeler konusunda detaylı ve geniş çaplı araştırmalar yapmakta ve bu sayede en kaliteli malzemelerin temin edilmesini sağlamaktadırlar.

İşletme olarak sunduğumuz tamir hizmetlerini her zaman en uygun fiyatlar ve çeşitli fiyat avantajları ile sunmaktayız. Bu sayede müşterilerimizin maddi zorluk çekmeden servis hizmetleri alabilmelerini sağlamaktayız. İşletmemiz bünyesinde tamir hizmetleri veren elemanlarımız deneyimli, tecrübeli ve profesyonel yapılara sahip olmaktadır. Elemanlarımızın bu yapılara sahip olmaları müşterilerimizin en ufak bir mağduriyet dahi yaşamadan hizmet alabilmelerini sağlamaktadır. İşletmemizden alacağınız hizmetlerden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Sizlerin de bu şekilde garantili, kaliteli, sorunsuz, hatasız, uygun fiyatlı ve profesyonel hizmetler almaya ihtiyacınız var ise eğer Kahramanmaraş servis sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişim kurarak memnun kalacağınız ve asla pişman olmayacağınız şekilde hizmetler alma şansına sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR