• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yaşam Veteriner Kliniği Safranbolu ( Safranbolu Veteriner Kliniği )

Adres :

Atatürk Mah. Cumhuriyet Cad. No: 15/b ( Eski Perşembe Pazarı Sok. ) Karabük » Safranbolu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vet. Hekim Halil Gözlemeci

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 118 18 78

Birmilyonnokta.com hızla genişlemekte ve bünyesine yeni aldığı Yaşam Veteriner Kliniği Safranbolu ile çalışmanın gururunu yaşamaktadır. Alanında uzman olan firmamız sevimli dostlarımızın yaşam şartlarını oluşturabilmek için ve evcil hayvan sahibi aileleri hayvan bakımı konusunda bilgilendirmek için hizmetinizdedir. Görevimizi ve hayvanlara karşı sorumluluklarımızı gururla yerine getirmekteyiz.

Her alanın bir uzmanı olduğu gibi minik dostlarımızın yaşamı alanında da kendini uzmanlaştırmış birçok firma yer almaktadır. Nasıl bizler hastalandığımızda uzman bir doktora görünüp tedavi olma gereği duyuyorsak hayvanlar da aynı şekilde hastalandıklarında uzman bir veteriner yardımıyla tedavi edilmelidir.

Firmamız evcil hayvan tedavisinin yanı sıra bakım tüyoları vermekte, hayvanlarımızın bakımı için gerekli olan petshop malzemelerinin teminatını sağlamakta ve sahipsiz birçok hayvanı tedavi ederek yardım etmektedir. Hayvan severlerin de desteği ile hiç bir hayvanın acı çekerek yaşamasına izin vermeyen firmamız aynı zamanda hayvanın evde daha doğal bir şekilde nasıl yaşaması gerektiğini de sizlere öğretmektedir.

Birlikte hayvanların konforu ve sağlıklı yaşamı için çabalayabiliriz. Sevimli dostlarımızın buna ihtiyacı var ve doğal yaşamı beraber paylaşarak yaşamanın yolunu uzman veterinerlerimiz yardımıyla bulabiliriz. Evcil hayvan besliyorsak muhakkak bir veteriner kontrolünde beslemeli ve bakımlarını aksatmamalıyız.

Hayvanların düzenli aşısı, bakımı, temizliği, tedavisi ve daha birçok sorumluluğu için uzman firmamızdan faydalanabilirsiniz. Bunu sevimli dostlarımıza borçluyuz. Onların dilinden beraber anlayabilir ve her ihtiyaçlarında el ele vererek yardım edebiliriz. Karabük veteriner hizmetinizdedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR