• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yaşam Yapı Dekorasyon

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yakup Yıldız

reklam logosu

Yaşam Yapı Dekorasyon

İstanbul Ümraniye’ de faaliyet göstermekte olan firmamızda siz kıymetli müşterilerimize dış dekor, asma tavan, bölme duvar, gergi tavan,ledışık, gizli ışık,laminantparke, boya, alçı, kartonpiyer, iç dekor ve yapı dekorasyon ile sizlere hizmet vermekteyiz.Yapı dekorasyon olarak genel niteleyebileceğimiz çalışmalarımız, oldukça geniş kapsamlı olmakla beraber sizlerin taleplerine göre özel çalışmalar gerçekleştirilebilmektedir.

Yıllardır sizlere hizmet veren firmamız ticari kaygıdan uzak kaliteli hizmetler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Kaliteli, şık ve kullanışlı mobilya dekorasyon hizmetlerini sizlere ayrıcalıklı hizmetlerimizle sunuyoruz. Verdiğimiz hizmet kalitesiyle geniş müşteri kitlesine hitap etmeyi başarmış bir firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Firmamızfaaliyet gösterdiği sektörde ilk günden beriher gelişmeyi yakından takip ederek kendini geliştirmeyi ve büyümeyi başarmıştır. Bugün en son gelişmeleri sizlerin istifadesine sunuyoruz. Yenilikçi bir hizmet anlayışını sizlere sunduğumuz hizmetlere yansıtmaktayız. Firmamız sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri bütçenize hitap eden makul fiyatlarla sunmaktadır. Bize ulaşmanız için aradaki engelleri ortadan kaldırıyoruz. Bugün emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda ilimizde öncü firmalar arasında yer almaktayız.

Söz konusu dekorasyon olduğunda, müşterilerle doğru şekilde iletişim kurabilmek ve taleplere uygun bir çalışma ortaya çıkarabilmek oldukça önemlidir. Her zaman birinci sınıf kaliteli malzeme ve güvenli işçiliğimiz ile müşterilerimizin arzu, istek ve beklentilerini dikkate alarak çözüm sunduk. Yapılarınızda uygulamak istediğiniz her türlü tadilat ve değişiklikler ile hizmet verdik.Alanında deneyimli çalışma ekibimiz ile aldığımız projeleri her zaman söz verdiğimiz şekilde ve sürede tamamladık. Böylelikle müşterilerimiz ile aramızda karşılıklı güven ve samimiyet ortamı oluşturduk.

Detaylı bilgi almak için 0532 452 70 07 iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR