• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yasir Gıda Bursa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Şahin & Ezgi Şahin

Gıda hizmetine gereksinim her zaman duyulan önemli ve devamlılık gerektiren bir işlem sürecidir. Almış olduğunuz modern hizmetlerin sizlere güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaştırılabilmesi için teknolojik cihaz ve bunların kullanımına gereksinim imkânını ortaya çıkarmaktadır. Bizler Yasir Gıda Bursa olarak işletmemizde sanayi veya işletme tipi olan üretim cihazlarının üretim ve satış hizmetini aktarmaktayız. Birçok farklı modelin yer aldığı bu ürün kataloğumuzu sizlerde inceleyebilirsiniz.

Yasir Gıda Bursa olarak Bursa ilinin Osmangazi ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere bu konuda gerekli olan profesyonel hizmetleri aktarmaktayız. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere aktarmış olduğumuz kaliteli, seçki, modern, hızlı, verimli, uygun fiyatlara sahip olan ve müşteri memnuniyet odaklı bir yaklaşım süreci ile sizlere vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında Bursa alışveriş alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli ve seçkin bir işletmeyiz. Gelmiş olduğumuz bu değerli ve özel konumun korunması, geliştirilerek daha yüksek kalite standartları içeren ürünler ve modellerin yer aldığı işletme tipi cihazların satışını sağladığımız hizmetleri sizlere en kaliteli şekilde ulaştırmak adına büyü bir emek ve çaba göstermekteyiz.

Gıda ürünleri üretim cihazları imalatı ve satışı konusunda sektördeki birçok farklı modele sahip olan ürün sağlayıcıların ürünlerini tedarik etme ve sizlere en hızlı şekilde ulaştırmak adına yüksek standartlı bir çalışma ile gerekli süreci sizlere aktarmaktayız. Yasir Gıda Bursa olarak bizleri tercih edebilir, yüksek kaliteye sahip olan hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR