• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yasmin Petshop

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasmin Aktaş

Günümüzde evcil hayvan beslemek çok popüler bir hale gelmiştir. Bu canlılar bizlere arkadaşlık ve yoldaşlık yapmaktadır. İnsanlar tarafından da sahiplenme duygusu baskın geldiği için çoğu birey hayvan beslemek istemektedir. Ancak hayvan bakımı belirli bir sorumluluğu beraberinde getirdiği için beslenme kararı vermeden önce iyi düşünülmesi gereken bir konudur. Kararı verdikten sonra evcil hayvan alabileceğiniz ve bu hayvanın, ihtiyaçlarını giderebileceğiniz bir satıcıya gereksinim vardır. Yasmin Petshop olarak bizler sizlere bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Yasmin Petshop olarak İzmir ilinin Karşıyaka ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmetler sağlamaktayız. Kurulmuş olduğumuz günden buyan verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde İzmir evcil hayvan alanında halkımız tarafından tercih edilen bir kurum yapısında bürünmüş bulunmaktayız.

İşletmemizde sizlere birçok hayvan çeşidimiz ile hizmetler vermekteyiz. Ayrıca bu hayvan dostlarımızın daha kaliteli ve bakımlı olması için gerekli olan beslenme mamaları, kıyafetleri, oyuncakları ve diğer eşyaları konusunda sizlere destek olmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerimizde en kaliteli ve sağlıklı ürünleri tercih etmekteyiz. Kurum bünyemizde çalışan uzman, bilgili ve güler yüzlü çalışanlarımız sayesinde sizlerden yüksek oranlı olumlu geri dönüşler alamazdık.

Eğer sizlerin de hayvan beslemek ya da besliyorsanız gerekli olan ürünlerin temini konusunda sizlere hizmetler vermekteyiz. Kalite ve uygun fiyatın adresi olan Yasmin Petshop olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR