• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Yavuz Oto Lastik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yavuz Kesinci

  • firma fb
  • firma instagram

Araçlarda mekanizma oluşturulurken ilerleyiş sisteminin elde edilmesi için lastik mekanizması ile birlikte çözüm sağlanır. Temel olarak bir taksi dört lastik ile çalışırken, daha büyük boyutlu tır, kamyon veya damperli araçlar daha yüksek sayıda tekerlek ile çalışma göstermektedir. Yani her araç boyutlarına, kapasitesine ve taşıma yükü ayrıntılarına göre farklı sayıda ve boyutlarda lastikler ile çalışır. Bu kapsamda Kayseri Melikgazi ilçesinde istediğiniz tüm araçlarda lastik ve jant gibi noktaların çözümünü elde edebilmeniz için Yavuz Oto Lastik işletmesi olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Yavuz Oto Lastik işletmesi olarak Kayseri oto lastik ve jant sektörü içerisinde A'dan Z'ye onlarca farklı araç için aranan lastik ve jant ürünlerini, tamir, bakım ve onarım hizmetlerini sağlıyoruz. Firmamızın temel hizmetleri arasında acil lastik yol yardım hizmetleri, lastik değişimi, lastik kaplama, sökme, takma, lastik satışı, ikinci el lastik satışı, balans ayarı ve yol yardım gibi noktalar bulunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz her sistem ve satışını gerçekleştirdiğimiz her ürün ile birlikte araçlarınızda güvenilir, sağlam ve korunmuş bir yapı elde etmenizi sağlıyoruz. Aynı zamanda çok uygun fiyatlar sayesinde elde etmiş olduğunuz bu avantajlar uzun bir döneme yayılması ile birlikte çok daha karlı ve ekonomik sonuçlar oluşturmaktadır. İsterseniz bir iş makinesi isterseniz kamyon, tır veya traktör gibi tüm araçlarda lastik değişimi ve onarımı için firmamızı 365 gün tercih edebilir ve en acil durumlarda yol yardım hizmeti isteyebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR