• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeni Karina Optik

Adres :

Seyran Mahallesi Ankara Caddesi No: 36/b Ankara » Haymana

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Terim

E-Posta Adresi :

ismailterim70@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 565 53 52

Whatsapp 2:

0 (533) 565 53 52

Çoğu kişinin düzenli olarak kullandığı gözlükler yanında güneş gözlüklerinde de sizlere en geniş ürün seçenekleri ile hizmetler sunmaktayız. Gözlüklerin sorunsuz olarak kullanılması ve yüzünüze en uygun modelin seçilmesi konusunda sizlere geniş ürün seçeneğimiz ile hizmet sunmaktayız. Numaralı gözlüklerinizi en başarılı şekilde temin edeceğiniz firmamız gözlükler ile yaşadığınız sorunların çözümlerini de profesyonel bir şekilde hizmete sunabilmektedir.

Tüm numaralarda gözlük ve camının temin edilmesini sağlayan firmamız bu alandaki en başarılı hizmetleri sizlere sunabilmektedir. Alanında uzman olan firmamız gerekli çalışmaları sorunsuz olarak yapabilmektedir. Sorunsuz bir şekilde başarılı olarak gözlük camı ve çerçevesini bulmanızı sağlayan firmamız sizlerin istediği en güzel modelleri sizlere sunabilmektedir.

Ankara alışveriş alanında optik çalışmalarını yıllardır profesyonel bir şekilde yapmakta olan firmamız sizlere en uygun fiyatlar ile hizmetler sunmaktadır. Numaralı gözlüklerin yanında güneş gözlüklerinde de en başarılı ürün seçeneklerini sizlere sunabilmekteyiz. Farklı gözlük modelleri içerisinden sizlere en uygun olanı kolayca bulabilirsiniz. Popüler ve moda olan gözlük modelleri yanında çok tercih edilen modelleri de ürün seçeneklerimiz içerisinde bulabilirsiniz.

Lens konusunda da sizlere en başarılı çalışmaları sunan firmamız numaralı lensler yanında renkli lensler konusunda da başarılı çalışmaları sizlere sunmaktadır. Alanında uzman olan ve yıllardır bu optik alanında başarılı çalışmalar yapmakta olan firmamız etkili çalışmaları ile sizlere başarılı şekilde gerekli çalışmaları sorunsuz olarak sunabilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR