• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yeni Yaşam Çelik Yapı

firma adresi

Adres :

Serhat Mahaallesi 1455 Sokak Ankara » Yenimahalle
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emrah Gürbüz
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (545) 697 47 06
firma wp

Whatsapp 2:

0 (545) 390 06 01

  • firma fb
  • firma instagram

Yeni Yaşam Çelik Yapı isimli firmamızla sizleri daha güvenilir alanlara kavuşturuyoruz. Çelik ve prefabrik hizmetlerimizle ihtiyaçlarınıza modern çözümler getiriyoruz. Deneyimli ustalarımızla hizmetlerimizi ihtiyaçlarınıza göre şekillendiriyoruz. Sizleri mağdur etmeden çalışmaya çok dikkat ediyoruz. Çalışmalarımızı kaliteli işçiliğimizle bitirerek sizlere kısa sürede teslim etmeye çalışıyoruz.

Çelik yapılar son dönemde en çok tercih edilen alanlardan birisidir. Hafif olması, esnek yapısı, ağır darbelere karşı koyabilen yapısı sayesinde depreme dayanıklı bir malzemedir. Kullanışlı yapısı, tekrar kullanılabilen malzemelerle yapılmasından dolayı çevreye de zararı olmamaktadır. Hızlı üretilmesi, malzeme ve diğer maliyetleri açısından daha uygun fiyatlı olması çelik yapıları daha da çekici hale getirmektedir. Az katlı olmasıyla estetik bir görüntüde sunan çelik yapılarımız sayesinde konforlu bir yaşam süreceksiniz.

Firma olarak sizlere ihtiyacınız olan hizmeti sunuyoruz. Prefabrik evler, çelik yapılar, çelik ofisler verdiğimiz hizmetlerden bazılarıdır. Anahtar teslim hizmetiyle çalışarak sizlere sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Yine bu yapıların bakımlarını, tadilatlarını, güçlendirme çalışmalarını da uzman kadromuz ile gerçekleştiriyoruz. Sizlerin ihtiyaç ve beklentilerine yenilikçi hizmetlerimizle cevap veriyoruz. Güvenilir konutlarınızda sevdiklerinizle beraber daha keyifli bir yaşam sürmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara çelik konstrüksiyon ve prefabrik alanında hizmet veren firmamızla modern yaşam alanları oluşturmaya devam ediyoruz. Enerji tasarrufu sağlayan, güvenilir, dayanıklı özellikleriyle sizlere mühendislik harikaları alanlar oluşturuyoruz. İstediğiniz alanlarda çalışmalarımızı yapıyoruz. Kaliteyi ön planda tutan firmamız hizmetlerinden faydalanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR