• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Yenibirsen Beslenme Evi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ersen Şan

reklam logosu
  • firma fb

Yenibirsen Beslenme Evi olarak aşağı kilo kontrolü ve yukarı kilo kontrolü danışmanlığı yapıyoruz. Aynı zamanda Herbalife bağımsız üyesi olarak çalışmalarımıza devam ediyor, yeni distribütörlerimiz aracılığıyla satış ağımızı genişleterek hep birlikte kazanma yolunda ilerliyoruz.

Kişilerin daha kaliteli bir yaşam sürebilmeleri için belli kilo aralıklarında olmaları gerekir. Bunu ücretsiz kilo analizi hizmetimiz ile tespit edip kişiye özel beslenme programları çıkarıyoruz. Beslenme programlarımızda kişiye özel günlük gerçek gıda programları, kişinin eksiklerine göre mikro besin programları ve alışkanlık temelli hayat tarzı programları yer alıyor.

Denizli medikal ve tıbbi cihaz alanında beslenme evimiz mikro gıda ya da takviye gıda olarak 1980 yılından bu yana 90’dan fazla ülkede ürünleri satılan, milyonlarca insan tarafında kullanılan Herbalife ürünlerini tercih ediyor. Kalitesi ve başarısı bilimsel olarak kanıtlanmış Herbalife ürünleri shake’ler, atıştırmalıklar, takviye edici gıdalar, sporcu gıdaları ve kişisel bakım ürünlerinden oluşuyor. Bunların her birisi doğru beslenme ve aktif yaşam için insanların tercihine sunulan ürünlerdir. İnsanların hayatlarını değiştirmeye yardımcı olmak amacıyla satılmaktadır.

Beslenme evimiz Herbalife ürünleri ile birlikte bir taraftan beslenme ve yaşam danışmanlığı yapmakta bir taraftan da üyelik kaydı oluşturarak iş fırsatı doğurmaktadır. Bizim aracılığımızla Herbalife bağımsız üyesi olabilir, ürün satışı yapabilirsiniz. Sattıkça kazanarak kendinize iyi bir iş fırsatı doğurmuş olursunuz. Biz hem Herbalife ürün temini hem de tanıtımı konusunda gerekli danışmanlığı başarıyla yerine getiriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR