• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yenicem Atmosfer Kontrollü Soğuk Hava&paketleme Tesisi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Besim Çelik

Isparta hizmet sektörü içerisin de, gıdalar için soğuk hava paketleme servisi hizmeti veren firmamız en kaliteli ve en uygun ortamda sizlere bu hizmeti sunmaktadır. Tamamı alanında uzman kişiler tarafından açılmış olan firmamız bünyesinde de bu alanda deneyimli kişiler çalışmaktadır.

Gıdaların uygun koşullarda saklanması hem insan sağlığı hem de görüntü bakımından en önemli detayları oluşturur. Buradan marketlerde ki raflara gidecek olan pek çok ürün kaliteli ve steril ortamda tutulmaktadır. Ürünler besin değerlerini kaybetmez ve hava almaz.

Sunmuş olduğumuz hizmetler arasında soğuk hava tesisi hizmeti, atmosfer kontrollü soğuk hava depoları, gıda ürünleri paketleme tesisi, gıda ürünleri paketleme servisi, paketleme hizmeti yer almaktadır. Ürün gruplarımız içerisinde de meyveler, sebzeler ve diğer gıda ürünleri yer almaktadır. Bu ürünlerin en kaliteli ve en hijyenik ortamda paketlenmesi yapılır. Elinizde bulunan ürünün paketlenmesi için soru sormak ve fiyat bilgisi almak için bizlere arayabilirsiniz.

Firma olarak gıda ürünlerin dost paketleme hizmeti veriyoruz. Paketleme yapmış olduğumuz malzemeler de bu sektör içerisinde kullanılan 1.sınıf malzemeli ve kaliteli ürünlerdir. Sağlığa zararı bulunmayan paketleme hizmeti veren sayılı firmadan da biri olmuş durumdayız. Kontrollü soğuk hava tesisi olarak paketleme hizmetlerinde en kaliteli ve profesyonel hizmeti bizlerden alabilirsiniz.

Fiyat bilgisi almak veya aklınıza takılan diğer soruları sormak için bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden hemen ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR