• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yes Label

Adres :

Bostancı Mah. Mehmet Şevki Paşa Sok. No: 10/ A Kısmat Apt. Bostancı İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alican Ayar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 484 73 15

Whatsapp 2:

0 (539) 232 01 59

İstanbul tekel bayi sektöründe sizlerle bir araya gelmekte olan firmamız, sizlerin alışveriş ihtiyacınızı karşılamak için hizmetinizdedir. Çeşitli alkollü içeceklerimiz ve tekel ürünlerimiz başta olmak üzere, çeşitli market ürünleriyle donatılmış zengin bir hizmet ağına sahibiz. İstanbul’un en kalabalık semtlerinden biri olan Kadıköy’de hizmet vermekte olan işletmemiz, kolay ulaşılabilir konumuyla sizlerin her an ulaşabileceği bir market olmaktan mutluluk duymaktadır.

Hizmette sınır tanımayan çalışma anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize 7/24 alışveriş desteği sağlıyor ve tüm acil ihtiyaçlarınızda yanınızda yer alıyoruz. Günün her saatinde rahatlıkla sürdürebileceğiniz alışveriş olanağımız sayesinde, artık gece sokaklarda market aramanıza gerek kalmayacak.

Tekel ürünlerinin satışı konusunda uyulması gereken kurallar ve dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Devletimiz tarafından belirlenen kurallara birebir uymakta olup, siz değerli müşterilerimize güven vermeye devam ediyoruz. Satışını yaptığımız tüm ürünler, düzenli aralıklarla kontrol edilmekte olup daima en tazeleri sizlere sunulmaktadır. Bildiğiniz üzere özellikle alkol ürünlerinde yapılan sahtecilikler yüzünden bir sürü insanımız zehirlenmektedir. Bu tip durumların bayimizde yaşanmasına asla müsaade etmiyor ve sizlere en kaliteli ürünleri sunmaktayız. Dolayısıyla bayimizde alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz.

Geniş hizmet yelpazemiz ve sınırsız hizmet saatlerimiz sayesinde taleplerinize en hızlı yanıt bulabileceğiniz adres olan Yes Label bayimiz, hizmet kalitesiyle farkını ortaya koymaktadır. Sektördeki tüm gelişmeleri anlık olarak takip eden firmamız, her geçen gün hizmet çeşitliliğini ve marka değerini arttırmaktadır. Sizler de çeşitli ihtiyaçlarınız için, bayimizin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR