• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeşim Yılmaz Kaş Tasarım Merkezi

Adres :

Batı Mah. Cavit Paşa Sokak Bükülmez İş Merkezi No: 8 Daire: 14 ( Turkcell İletişim Merkezi Sokağındayız ) İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yeşim Yılmaz

E-Posta Adresi :

yesimyilmaz816@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 117 32 19

Yüz ifademizi ve bakışlarımızı en fazla etkileyen faktör kaşlarımızın şeklidir. Bazılarımız doğuştan güzel ve biçimli kaşlarla doğarken, durum maalesef bazılarımız için daha karmaşık ve dağınıktır. Evde kendimiz şekil vermeye çalıştıkça durum kontrolden çıkar ve yalnızca acı çektiğimizle kalırız. Biz Yeşim Yılmaz Kaş Tasarım Merkezi ailesi olarak, kaşlarınıza sizin için en doğru şekli veriyoruz.

Uyguladığımız üç boyutlu kıl kökü tekniği ile doğal sonuçlar elde ediyoruz. Bu sayede de kaşlarınıza uyguladığımız işlemler sonucunda ifadenizde hoş bir değişim meydana geliyor. İstanbul güzellik merkezi denildiğinde akıllara ilk gelen adreslerden olmamızı da bu doğal sonuç elde etme prensibimize bağlıyoruz. Sizlere de mutlu olacağınız hoş ve güzel bir ifade katmaktan da büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Kaş tasarımı uygulamalarımızın yanı sıra; kalıcı makyaj, ipek kirpik, dudak kontürü, kalıcı makyaj ve dudak renklendirme işlemlerini de merkezimizde gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız son teknoloji ekipmanlarımız ve alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımızla, istediğiniz her işlemi merkezimizde gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Müşterilerimizin fikir ve görüşleri, şirketimizin çalışma prensibine yön veren temelleri oluşturur. Bu yüzden de, sizlerden aldığımız her geri bildirimle çalışma yöntemlerimizi iyileştiriyor ve geliştiriyoruz. Ayrıca bizden aldığınız hizmetten duyduğunuz memnuniyet derecesi de bizler için son derece önem arz ediyor. Bu memnuniyeti sağlamak için de her işlemde müşterilerimizin onayını alarak devam ediyoruz. Siz de güzelliğinize güzellik katacak uygulamalar yaptırmak istiyorsanız, sizleri merkezimize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR