• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yetaş Beton

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turgay Yetişgin

Beton, modern yapı sektörünün vazgeçilmezlerinden birisidir. Her ne kadar kullanım alanı söz konusu olduğunda ilk yapılar ve inşaatlar akla gelse de aslında betonun kullanım alanı son derece geniştir. Ustasının elinde hayatın birçok alanında harikalara dönüşebiliyor ve yaşamı kolaylaştırıyor. Yetaş Beton olarak Manisa Saruhanlı’da hizmet veriyor, betondan sanat eserleri yapmaya ve bölge halkımızla buluşturmaya devam ediyoruz.

Firma olarak Manisa yapı inşaat sektöründe benzersiz çözümlere imza atıyoruz. Müşteri merkezli çalışmalarımızda müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ediyor, en doğru zamanda en doğru ürün çeşidiyle ihtiyaçlara çözüm oluyoruz. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek dünya standartlarında uygulamalara imza atıyor, en son teknolojiyi alt yapımıza dâhil ederek en yeni uygulama yöntemleriyle birlikte müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Mekâna ve uygulama alanına göre projelendirme yaparak gerek betonun temel özelliklerine gerekse bölgemiz coğrafi yapısı ve kullanım alanlarına göre en doğru ürünleri geliştiriyoruz.

Yetaş Beton olarak müşterilerimizin kusursuz çözümlerle tanışması için uzman bir kadro ile çalışıyoruz. Her birisi alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, yenilikçi çözümlere açık personellerimiz güler yüzlü hizmet ilkesiyle çalışmalarını yürütmekte, en üst düzey sonuçlar üretmektedirler. Bu bakımdan yapı inşaat, demir çit uygulaması, panel çit sistemleri, v tipi çit sistemleri, beton direk çit, tel çit sistemleri, bağ tesisi kurulumu, t tipi çit sistemleri, beton parke taşı, kilit taşı asma işleri ve çok daha fazlasını tercihe sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR