• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yetgin Oto Boya & Kaporta

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Celal Usta

  • firma fb

Temposu her gün artan modern yaşam bizleri sürekli daha kısa zamanda daha fazla iş yapmak için zorlarken, bir yanda da gün içinde ki mesafelerin artmasıyla, sürekli bir koşuşturmanın parçası haline gelmemize neden oluyor. Bu koşuşturmayı tamamlamanın tek yolu otomobillere bel bağlamaktan geçiyor. Gün içerisinde hızlı hareket etmek zorunda kalan birçok sürücü maalesef dikkatsiz davranabiliyor ve bu dikkatsizlik veya araçlara gereken bakımların zaman kaygısıyla yapılamaması neticesinde maalesef bazıları yaralanmayla bile sonuçlanan kazalar gerçekleşebiliyor.

Yaşanan kazalarda en fazla görülen hasarlar çeşitli ezilmeler ve boya hasarlı olarak karşımıza çıkmaktadır. Trafikte yaşanan ufak tefek kazalarda ortaya çıkan bu hasarlar, tecrübeli ve yetenekli ustaların ellerinde kısa zamanda tamir edilebilmektedir. Biz Yetgin Oto Boya Kaporta olarak bu gibi hasarların ileride birer hatıra olarak anılmasını sağlamak amacıyla Antalya otomotiv sektöründe faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Alanında yetişmiş, eğitimli ve tecrübeli personelimizle her türlü ezik ve boya çiziklerinin tamirini büyük bir ustalıkla gerçekleştirerek aracınızın değerinin düşmesini engelliyoruz. Bünyemizdeki boya fırınımızla, her boyutta boya ve boyama işlemlerini kendi bünyemizde en hızlı ve kaliteli biçimde sonuçlandırıyoruz.

Müşterilerimize komple bir hizmet vermek adına, lastik hasarlarıyla yolda kalan sürücülere haftanın her günü, günün her saati kurtarma hizmetimiz ve detaylı bir oto temizlik, hijyen ve boya koruma ile pasta cila hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Alanya’da bulunan merkezimizde Antalya’nın tamamına hizmet sunmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR