• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yiğit Fındık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhat Bozkurt

Düzce alışveriş firması olarak, müşterilerimizin öngördüğü kalite anlayışı ve ilkelerimiz ile sunduğumuz hizmet için yoğun şekilde çalışıyoruz. Bu sayede müşteri memnuniyetini kazanmayı amaç ediniriz ve yeni ilkelerimizi de bu doğrultuda yönlendiririz. Fındık alım ve satım işi yaygın olmasına rağmen kimse bu sektörde bizim kadar iddialı olamaz. İşimizi müşterilerimiz ile bağdaştırıyoruz, söylediğimiz her cümlenin de sonuna kadar arkasındayız.

Saygın müşterilerimizle, karşılıklı güven içerisinde ilerlediğimiz bu yolda, en önemli amacımız sizlere güler yüzlü bir hizmet sunmaktır. Sizin mutluluğunuzu sağlamak işimizin en önemli parçasıdır. Uzun süreli çalışmalarımız ile bulunduğumuz konuma geldik ve hâlâ ilerlemeye devam ediyoruz. Köklü bir firma olduğumuz için işimizi atalarımızdan öğrenmiş olmanın avantajlarını yaşıyoruz. Alanında yeterli eğitimi alıp kendisini geliştiren, uzun süreli tecrübe edinip bunu uygulamalarıyla sabitleyen uzman ekibimiz, sizlere fındık alım ve satımı ile alışveriş sektöründe hizmet vermek için gecesini gündüzüne katarak çalışıyor.

Emeklerimizin karşılığını alıyor ve sektörün öncü isimleri arasında yer alıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz karşısına, işinde en iyi firma olarak çıkmak bizi son derece gururlandırıyor. Bu gurur bizi işimiz hususunda bilinçlendiriyor ve her geçen gün daha iyisi olabilmek için yoğun şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Yenileşme ve gelişmelere açık şekilde çıktığımız yolda, hedefimize doğru ilerliyoruz. Bizler sizin için her geçen gün kendimizi bu sektörde geliştiriyoruz, sizler de alanında uzman kişiler arıyorsanız, yanınızdayız. Ayrıntılı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR