• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yiğit Oto Kurtarma

firma adresi

Adres :

- Kırıkkale » Keskin
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sezai Çetin
firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (542) 380 70 66

reklam logosu
  • firma instagram

Oto kurtarma ve oto yol yardım alanlarında faaliyet göstermekte olan firmamız Yiğit Oto Kurtarma, birmilyonnokta.com ailesinin önemli bir üyesidir. Firmamız, her zaman müşteri memnuniyeti ile hareket eder ve bu doğrultuda en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerine sunmaktadır. En hızlı ve en güvenli yol yardım hizmetlerini size sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Sizler için sürekli çalışıyor ve sizlere hizmet veriyoruz.

Kırıkkale yol yardım sektörünün öncülerinden biri olan firmamız, kendini ispatlamış ve en çok tercih edilen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Verdiğimiz hizmetlerin hepsini müşteri memnuniyeti ilkesine uygun olarak sunuyoruz. En çok tavsiye edilen firmalardan biri olmamızın temel sebebi de hizmet anlayışımızdır. Sizlere yardım etmekten mutluluk duyuyoruz.

Firmamız, birçok hizmeti siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Uygun fiyatlı yol yardım hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz. 7/24 hangi saatte olursa olsun çalışıyoruz. Yolda arıza yapmış araçlarınızı, yolda kalmış araçlarınızı ve kazalı araçlarınızı kurtarma hizmeti veriyoruz. Kurtarma işlemlerimiz hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Oto kurtarma hizmetlerinde kullandığımız araçlarımızın bakımlarını düzenli olarak yapıyoruz. Bu sayede kurtarma esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmadan, güvenle araçlarınızı kurtarıyoruz. Ne zaman isterseniz oto çekici hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Firmamız ile iletişim kurmak bir telefon uzağınızdadır. Bize alo dediğiniz takdirde konumunuzu belirtin ve biz de hemen yardıma gelelim. Firmamız, müşterilerine en kaliteli ve kusursuz hizmeti vermektedir. Sizler de firmamızdan oto çekici hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR