• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldırım Mühendislik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murtaza Yıldırım

Sinop Yıldırım Mühendislik inşaata dair her şeyi bünyesinde bulunduran bir firma olarak https://birmilyonnokta.com/ bir üyesidir. Durağan ilçesinde eksikliği hissedilen inşaat alanındaki hizmet sektörünü doldurmak için kurulmuş bir firmayız. İlçemizdeki vatandaşlarımızın bu alandaki eksiklikten dolayı komşu ilçelere gitmesinin önünü kesebileceğimize inanıyor ve bunu amaçlıyoruz.

Sinop hizmet alanına firmamız ile inşaat üzerine giriş yaptık. Firmamız tüm parsel işlemleri (parsel birleştirme ve ayırma) işlemleri, plan proje işlemleri, yapı güçlendirme uygulamaları, anahtar teslim inşaat ve inşaata dair diğer her konuda hizmet verir. Yıldırım Mühendislik olarak inşaata dair her alanda sadece ilçemizin eksiğini kapatmak değil şehrimizde de en iyi firmalardan biri olmak niyetindeyiz. Bu sektörün büyük şehirlerde daha çok kazanç getirdiğini bilmemize rağmen, coğrafyasını ve kültürünü sevdiğimiz şehrimizde kalmak, bu şehrin insanlarına saygı ile hizmet vermek istedik. Bu nedenle de elimizden gelenin en iyisini işimiz, şehrimiz ve şehrimizin güzel insanları için yapacağız. Eğitimini büyük bir zevkle aldığımız bu alanda özveri ile müşteri memnuniyetini hep ön planda tutuyoruz. Bu da bize kalırsa hizmet sektörünün mihenk taşlarından birisidir.

Sizin için hizmet kalitemizi yükseltmeye çalışırken yine sizin istek, öneri ve şikayetlerinizden faydalanacağız. Tabi ki bizim için bir diğer önemli adımsa müşterilerimiz ile her zaman güçlü diyaloglar kurmak ve istediklerini onlara tam anlamıyla verebilmek. Sizinle çalışmayı büyük bir istekle bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR