• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldırım Oto Kuaför

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüsnü Yıldırım

Balıkesir oto aksesuar ve modifiye sektöründe aracınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir firmadan bahsedelim size. Yıldırım Oto Kuaför ailesi olarak uzun süredir şehrimizde hizmet vermekteyiz. Alanında uzman ekibimizin yardımıyla değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar düzenliyoruz. Araçlarınızın sizin için ne kadar önemli ve değerli olduğunu biliyoruz. Aracınızla ilgili yaşadığınız sorunlar karşısında bizler de elimizden geleni yapıyoruz. Sizlere kalite standartları içerisinde çözümler sunmaya özen gösteriyoruz.

Geniş kapsamlı hizmet veren bir firmayız. Yıldırım Oto Kuaför ailesi olarak tam donanımlı firmamızda çalışmalarımızı eksiksiz ve hatasız bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Aracınızın iç ve dış detaylı temizliğini yapıyoruz. Temizlik işlemlerini köpüklü veya köpüksüz olarak sizlerin isteği üzerine gerçekleştiriyoruz. Aracınızın koltuklarını temizliyor, yıkıyoruz. Aracınızın lastik bakımını yapıyoruz. Eğer lastiğinizde sorun varsa değiştiriyoruz. Far temizliği, pasta cila, motor bakımı gibi farklı alanlarla hizmet veriyoruz. Tüm bu çalışmalarımızı uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Kullandığımız makineler ve malzemeler sayesinde işimizi kalite standartları içerisinde tamamlıyoruz.

Bugüne kadar %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı başardık. Bugünden sonra da değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı ve korumayı başaracağımıza inanıyoruz. Bunun için yeniliğe açık ekibimizle firmamızı geliştirmeyi hedefliyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ederek bu yenilikler doğrultusunda vermiş olduğumuz hizmetleri geliştireceğiz. Müşterilerimiz için her zaman en iyisini yapacağımıza inanıyoruz. Yıldırım Oto Kuaför ailesi olarak samimi, saygılı ve çalışkan ekibimizle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR