• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Yıldız Elektrik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muhittin Yıldız

  • firma fb

Elektrik elektronik hayatımızın her alanında bizlere yardımcı olan ve daha kaliteli hayatlar yaşamamızı sağlayan yeniliklerden biri olmuştur. Ankara içerisinde elektrik elektronik sektöründe kurulmuş olan firmamız da bu alanda sizlere kaliteli yaşamlar sunabilmek için kurulmuştur. Tamamı alanında profesyonel ve deneyimli kişilerden oluşan ekibimiz ile birlikte Ankara elektrik elektronik firmaları arasında en kaliteli, en güvenilir, en deneyimli ve en uygun fiyatlı hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Yapılar daha inşaat halinde iken düzenlenmeye ve döşenmeye başlayan elektrik tesisatı işlemlerimiz, sonrasında meydana gelen elektrik arızalarına kadar geniş bir alana yayılmıştır. Elektrik tesisat ustalarımız ile birlikte sahip olduğumuz deneyimi işimizde gösteriyor ve en ideal şartlar altında Ankara’da bu hizmeti sunuyoruz. Firma olarak bu alanda tanındığımız için pek çok inşaat firması da elektrik tesisatı için bizleri tercih etmektedir.

Sunmuş olduğumuz hizmetler arasında aydınlatma, avize, elektrik tesisatı ustası, en yakın elektrikçi hizmeti, elektrik tesisat döşeme malzemeleri, elektrik tesisatı, elektrik plan proje hizmetlerimiz yer almaktadır. Profesyonel kadromuz ve teknolojik ekipmanımız ile birlikte sunulan bu hizmetlerimiz sayesinde en kısa sürede en kaliteli işi de ortaya koyabilmekteyiz.

Ankara içerisinde yukarıda saymış olduğumuz tüm hizmetleri en uygun fiyata sunmaktayız. Bu nedenle de kaliteyi uygun fiyata almak isteyenlerin öncelikli tercihleri arasında yer alıyoruz. Firmamıza ulaşmak ve en iyi hizmet standartlarını yaşamak için bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR