• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldız Elektronik

Adres :

Turan Güneş Bulvarı Gata 2 İş Merkezi No: 26/43 Çankaya Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Yıldız

E-Posta Adresi :

yildizelektronic@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 269 09 60

Firmaya Mesaj Gönder

Yıldız Elektronik olarak Ankara-Çankaya da hizmet vermekte olup ankara çankaya alarm sistemleri,ankara çankaya kamera sistemleri,ankara çankaya kamera güvelik sistemleri,ankara çankaya kamera alarm sistemleri,ankara çankaya göz biyometrik tanıma,ankara çankaya bilgisayar tamir bakımı,ankara çankaya elektrik arıza bakım,ankara çankaya elektrik bakım onarım,ankara çankaya yangın algılama sistemleri,ankara çankaya elektronik kart tamiri,ankara çankaya x-ray sistemleri,ankara çankaya üst arama dedektörü,ankara çankaya güvenlik sistemleri,ankara çankaya parmak izi okuma,ankara çankaya x-ray arama cihazları,ankara çankaya diafon sistemleri,ankara çankaya bariyer sistemleri,ankara çankaya plaka tanıma sistemleri,ankara çankaya araç altı kontrol sistemleri,ankara çankaya duyarlı kapı sistemleri, vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.
Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR