• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldız Kırtasiye

Adres :

Yazır Mahallesi Esinler Sokak Mustaş Siteleri Altı 4/d Selçuklu/konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil İbrahim Altunok

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

halilibrahimaltunok42@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 898 70 88

Whatsapp 2:

0 (536) 898 70 88
Yıldız Kırtasiye

Bugün geldiğimiz noktada elde etmiş olduğumuz tüm unvanların ve saygınlığın en büyük etkenlerinden biri kalite yönetim sistemimizi en iyi şekilde uygulamamız olmaktadır. Kırtasiye sektöründeki faaliyetlerimizde göstermiş olduğumuz istikrar ve kalite standartlarından taviz vermeyen anlayış sayesinde tüm çalışanlarımızın sahip olduğu bilinçle firmamızın gelişmesini sağlıyoruz. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kaliteli bir şekilde sunulmasına ek olarak firmamız bünyesinde faaliyet göstermekte olan tüm personelimizin ne kadar değerli bir iş ortaya koyduğu fikrini de onlara hatırlatarak firmamızın sürdürülebilir bir üretim süreciyle anımsanmasını mümkün kılıyoruz.

Her zaman en modern araçları kullanan ve uygulamalara kendini adapte eden bir firma olarak Kırtasiye sektörünü de yönlendirip sektörü çok daha ileri noktalara taşıyan bir firma olmayı başarıyoruz. Pek çok firmanın bu aşamada yaşadığı yanılgıların hiçbiri ile karşılaşmamak adına personelimizi en iyi şekilde korumak için iş güvenliği konusundaki tüm tedbirleri alarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

İnsan sağlığını ve çevre sağlığını olumsuz yönde etkileyecek hiçbir müdahaleye yer vermeyen firmamızdasıkı sıkıya bağlı olduğumuz bu ilkelerle sürdürülebilir bir şekilde gelecek nesillere de yaşanabilir bir dünya bırakmayı hedefliyoruz. Yasal olarak tüm gereklilikleri yüksek standartlar çerçevesinde yerine getiren firmamızdasiz müşterilerimizden aldığımız güvenle birlikte sizin de yararlanabileceğiniz kazanımlar haline getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR