• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldız Oto Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Semih Yıldız

Otomobillerine önem veren ve her zaman pırıl pırıl görmeyi arzulayanların, aradıkları kaliteli temizlik hizmetini alabilecekleri Yıldız Oto Yıkama, sizlere bu alanda en kaliteli temizlik hizmetini sunmaktadır. İşletmemizde her marka ve model araçlarınız, işini iyi bilen ve bu alanda uzmanlaşan personellerimiz tarafından titiz bir çalışma ile tertemiz bir hale getirilir. Sunduğumuz iç ve dış yıkama hizmetinde, araçların aksamlarına zarar vermeyen, güvenilir temizlik ürünleri kullanılmakta ve çizilme riskine karşı fırça kullanılmadan köpük ve sünger yardımı ile temizlenmektedir. Uygun fiyat avantajıyla her kesimden insana hitap etmeyi başarmış işletmemiz, müşteri memnuniyetini ilk planda tutmaktadır. Araçlarınız için gerekli olan detaylı temizlik, oto kuaför, motor yıkama hizmetlerimizin yanında halı yıkama hizmetimiz de bulunmaktadır.

Üzeri kapalı alan içerisinde yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler veren firmamız, memnun kalacağınız bir hizmet almak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Aracınız teslim alındığında, işinin ehli personelimiz tarafından titiz bir çalışma ile gerekli temizlikleri yapılır ve belirtilen saatte teslim almanız için hazır hale getirilir. Aracınızı Yıldız Oto Yıkama tecrübesine güvenle emanet edebilirsiniz. Amacımız keyifli bir sürüş için aracınıza gereken değeri katmaktır.

İstanbul oto aksesuar ve modifiye sektöründe oto yıkama konusunda uzmanlaşmış ve uzmanlığını işinde görünür kılmış bir marka haline gelmemizde, işimizi ciddiyetle yapmamızın önemi büyüktür. Tüm müşterilerimizin araçları, rutin yaptığımız bir iş olmasına rağmen bizim için asla sıradan olamayacak kadar önemli olup, her bir aracın temizliği bu ciddiyetle yapılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR