• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldız Pet Market

Adres :

Yıldız Mah. Kazım Karabekir Cad. 84/a Muratpaşa / Antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Cıngır / Burak Cıngır

E-Posta Adresi :

burakcingir@yandex.com

Whatsapp 1:

0 (553) 567 01 48

Whatsapp 2:

0 (543) 899 84 94

Whatsapp 3:

0 (553) 567 01 48

Yıldız Pet Market olarak Antalya-Muratpaşa da hizmet vermekte olupantalya evcil hayvan satışı ,köpek maması,Tüy toplama eldiveni,kedi maması,pet shop,balık satışı,kuş satışı,kedi satışı,köpek satışı,pet shop malzemeleri ,pet shop ekipmanları, balık yemleri ,kuş yemleri ,kedi kumu,akvaryum vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR