• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Yıldız Tattoo

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Özgür Yıldız - Seçil Yıldız

  • firma instagram

Yıldız Tattoo olarak :kulak delme ,piercing,kalıcı dövme yapımı ,dudak kontür ,kaş kontür ,profesyonel dövme alanında İstanbul Küçükçekmece de hizmet vermekteyiz.

Güzellik ve Kişisel Bakım sektöründe her geçen yıl, firmamız gibi özel hizmetler veren ve ürünler oluşturan firmalar için önemli bir katkı sağlamaktadır. Bizde firma olarak yılların bize vermiş olduğu tecrübe sayesinde her geçen gün daha iyi üretimler gerçekleştirerek sektörümüze yön veren firmalardan biri oluyoruz.

Bu kalitemizi ispatlayan esas nokta ise müşterilerimizin bize sağlamış olduğu güven ve firmamıza olan inançlarıdır. Bu sayede sektörel anlamda oluşturduğumuz değer ürünlerimizin kalitesinde ortaya çıkarak bizim için bir gurur kaynağı oluşturmaktadır.

Yıldız Tattoo firmamız olarak en fazla önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyeti olmaktadır. Sizlerin en kaliteli hizmeti alması ve sorunlarınızın çözülmesi konusunda çok hassas davranan firmamız bu nedenle çok ilgi görmektedir.

Ayrıca bu başarılı hizmetlerin uygun fiyatlar ile size sunulması da önemli bir amacımız olmaktadır. Sektörde çok fazla ilgi gören firmamız fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile her zaman fark yaratabilmiştir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR