• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Yıldız Veteriner Kliniği

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Raşit Kul

reklam logosu
  • firma fb

İzmir veteriner kliniği olarak hizmet veren kliniğimizde evcil hayvanlara yönelik teşhis ve tedavi uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Suni tohumlamadan doğuma, ameliyattan ilaç ve aşı uygulamalarına evcil hayvanlarla ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz temel hizmetleri alabileceğiniz kliniğimizde hayvanlarınızın bakımını daha iyi bir şekilde üstlenebilmek adına merak ettiğiniz hususlara yanıt alabileceğiniz bir danışmanlık hizmeti de veriyoruz.

Hayvanların hastalık ya da herhangi bir travma ile ne zaman karşılaşabilecekleri belirsiz olduğundan 7/24 çalışma anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin dostluğunu kazanmış hayvanların teşhis ve tedavisini gerçekleştiriyoruz. Cerrahi müdahale gerektiren durumlarda da hayvanlarınız için en hızlı ve uygun tedaviyi planlayarak en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını sağlıyoruz. Hastalıklar ve kaza gibi beklenmedik durumlar haricinde, hastalıklara karşı koruma sağlayan ve düzenli bir şekilde takip edilmesi gereken aşı gibi koruyucu sağlık hizmetleri için de kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz. Hayvanlarınızın sağlıklı ve kontrollü bir şekilde üremesi için gereken uygulamaları da uzman veteriner ile hizmet verdiğimiz kliniğimizde gerçekleştirerek onlar için güvenli ve sağlıklı bir tercihte bulunabilirsiniz.

Sağlıklı bir hayat sürmeleri ve daha uzun bir ömre sahip olmaları için iyi beslenmeleri gereken hayvanlarınızı, içerik bakımından onlar için en uygun olan gıdalarla beslemek istediğinizde kliniğimizin mama satış hizmetini değerlendirebilirsiniz. Kedi köpek mamaları ile birlikte satışa sunduğumuz ürünler arasında yer alan evcil hayvan aksesuarları arasından bir seçim yaparak kedi ya da köpeğinizin konforunu artırabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR