• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yoda Veteriner Kliniği

Adres :

Plevne Mahallesi 12121. Sokak No : 37 / A Altıüylül (öğretmen Evi Çaprazı ) Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tekin Aydın

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 342 93 85

Kedi, köpek ve muhabbet kuşu gibi evcil hayvanlarınızın her türlü hizmetine koşan Yoda Veteriner Kliniği birmilyonnokta sitesi içinde yer alan üyelerden biridir.

Evcil hayvanlarınızda ortaya çıkan her hastalığın tedavisini büyük bir gayretle başarılı bir şekilde yerine getiriyoruz. İnsanlarda olduğu gibi evcil hayvanlarda da hastalıkların erken teşhisi son derece önem arz eder. Düzenli aralıklarla veterinere getirilen evcil hayvanların daha uzun süre yaşadığı bilinen bir gerçektir. Eğer siz de hayvan dostlarınızın sizinle daha uzun yıllar yaşamasını istiyorsanız Yoda Veteriner Kliniğimize başvurabilirsiniz.

Evcil hayvanlarınızdan kedilerin ve köpeklerin kısırlaştırılması işleminin vakti geldiğinde mutlaka yapılması gerekir. Kliniğimiz kısırlaştırılma vakti gelmiş hayvanlarınızı güvenilir bir şekilde hiçbir tehlikeye mahal vermeyecek biçimde kısırlaştırmaktadır. Evcil hayvanlarınızın hastalanmasından artık korkmanıza gerek yok. 7 gün 24 saat açık şekilde faaliyet gösteren Yoda Veteriner Kliniğimiz her daim yanınızda.

Evcil hayvanlara artık mikro çip uygulaması takılması zorunlu hale geldi. Eğer sizin de evcil hayvanınız varsa en yakın zamanda kliniğimize başvurarak çip taktırma işlemini yaptırabilirsiniz. Kedi ve köpek sahiplerinin hayvanlarının tırnak bakımlarını istikrarlı olarak yaptırmaları mühimdir. Yoda Veteriner Kliniği olarak hayvan dostlarımızın tırnaklarına gerekli olan bakımı en iyi şekilde yapıyoruz. Balıkesir evcil hayvan sektöründe başarılı adımlarla yoluna devam eden kliniğimize vakit fark etmeksizin istediğiniz zaman ulaşabilir, evcil hayvanlarınızın mamalarını hızlı bir şekilde tedarik edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR