• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yoga Eğitmeni Tuğçe Aydoğdu

Adres :

Akın Simav Mah. Şehit Nihat Bey Cad. No. 181 D 1 Konak / İzmir İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğçe Aydogdu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tugceaydogdu22@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 553 68 07

Merhaba,Ben Tuğçe Aydoğdu. Asker bir baba ve öğretmen bir annenin kızı olarak, 1988 yılında dünyaya geldim. 2002 senesinde Transandantal Meditasyon tekniğiyle tanıştım. 2003 senesinde Reiki 1 ve ilerleyen yıllarda Reiki 2, Reiki 3 tekniklerini öğrendim. 2014 senesinde Access Consciousness Bars hayatıma girdi.

Tekniği alır almaz sadece uygulayıcı olarak kalmamalıyım, aynı zamanda insanlara bu müthiş tekniği öğretebilmeliyim diye düşündüm ve Access Bars Öğretmeni oldum. Tüm bu süreçleri yaşarken babamın Kaz Dağları’nda işlettiği Yoga ve Meditasyon Kampı sayesinde Türkiye’nin en değerli ve alanlarında en başarılı yoga eğitmenleriyle tanışma ve çalışma fırsatına sahip oldum. Karşıma çıkan bu güzel öğretmenler sayesinde yogayı yaşamıma alıp, uygulamaya başladım ve son olarak da Yoga Eğitmeni oldum.

İngilizce Mütercim Tercümanlık Bölümünden mezunum. Güzel şirketlerde, iyi pozisyonlarda çalıştım. Mezun olduğumdan bu yana Türk Hava Yolları’nda Kabin Memurluğu, Üst Düzey Yönetici Asistanlığı, özel kolejlerde İngilizce Öğretmenliği yapsam da asıl yüreğimden geçen mesleğin bunlar olmadığını biliyordum. Farklı bir yapım olduğunu, dünyayı değişik bir pencereden algılayabildiğimi çocukluğumdan beridir derinden hissediyordum.

Küçük yaşlardan bu yana yaşadığım olaylar, karşılaştığım insanlar ve durumlar benim ruhsal ve kişisel gelişim konularına daha da ilgimi arttırdı. Genç yaşta yoğrulmak ve tüm bu deneyimleri yaşamak benim için her zaman olağanüstü oldu. Şifacı olmak benim ruhumun istediği bir hal idi. Bana bu yolculukta eşlik eden en başta annem, babam ve kardeşime, değerli öğretmenlerime ve ruhsal rehberlerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hayatıma giren herkes ve karşılaştığım her durum beni bir adım öteye taşıdı, taşımaya da devam ediyor. İyi ki varsınız

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR