• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yol Yardım Mahmut Altıntaş

firma adresi

Adres :

- Sakarya » Akyazı
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mahmut Altıntaş
firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (532) 783 16 19

  • firma fb

Yol Yardım Mahmut Altıntaş firmamızla araçlarınıza oto kurtarma hizmetini hızlı bir şekilde veriyoruz. Profesyonel bir şekilde hizmetlerimizi gerçekleştirerek araçlarınızı istediğiniz konumlara ulaştırıyoruz. Oto kurtarma firmaları arıza, kaza gibi durumlarda araçlarınızı bulunduğunuz alanlardan alarak istediğiniz başka adreslere ulaştıran yerlerdir. Her sürücünün bulunduğu alanlarda kaliteli hizmetlerinden emin olduğu ve güvendiği bir oto kurtarma firması vardır. Zorda kaldığınız bir durumda sizlere profesyonel bir şekilde davranarak sorununuza hızlı çözümler getiren firmaları tercih etmelisiniz. İlimizde de bu kaliteli görevi bizler üstlenerek sizlere ulaşıyoruz.

Yol Yardım Mahmut Altıntaş firması olarak bizlerde güvenilir hizmetlerimizle ilimizde tercih edilmeye ve sevilmeye devam ediyoruz. Bizlere gece gündüz demeden ihtiyacınız olduğu durumlarda içiniz rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kaza yaptığınızda, aracınız arızalandığında, yolda kaldığınız zamanda bizlere ulaşabilirsiniz. Kısa sürede sizlere ulaşmış olacağız. Araçlarınızı taşıma araçlarımıza yükleyerek istediğiniz adreslere sizleri hızlı bir şekilde ulaştıracağız. Tecrübeli ekibimizle keyifli bir hizmet süreci geçireceksiniz. Sizlere ilgili, güler yüzlü bir şekilde davranarak sizleri hizmetlerimizden memnun olmuş bir şekilde uğurlayacaklardır.

Sakarya yol yardım alanında hizmet veren firmamızla uygun fiyatlarımızla sizlere yardımcı oluyoruz. Araçlarınızla sorun yaşadığınızda sakin kalarak bizleri içiniz rahat bir şekilde arayabilirsiniz. Yolda kaldığınız an endişelenmenize son veriyoruz. Kaliteli hizmetlerimizin farkına sizlerde varmış olacaksınız. Güven duyduğunuz ve tercih etmeye devam ettiğiniz firmamızla sizleri mağdur etmeyeceğimizin garantisini veriyoruz. Araçlarınızı istediğiniz yere pratik bir şekilde taşımaya devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR