• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yüksel Teknik

Adres :

206/5 Sokak No: 45/a Yıldız Mah. Buca/izmir İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yüksel Al-önder Al

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@izmiryukselteknik.com

Whatsapp 1:

0 (555) 053 45 96

Whatsapp 2:

0 (555) 053 45 96
Yüksel Teknik olarak buca beyaz eşya tamiri,buca beyaz eşya servisi,buca beyaz eşya tamiri,buca garantili teknik servis,buca çamaşır makinası tamiri,buca buzdolabı tamiri,buca elektrikli fırın tamiri,buca fırınlı ocak tamiri,buca küçük el aletleri tamiri,buca bulaşık makinası tamiri,buca güvenilir teknik servis,buca beyaz eşya tamir ustası,buca klima tamiri,buca klima tamiri yapanlar,buca klima tamir ustası vb alanda hizmet vermekteyiz.

Alternatifleri gerek çeşitlilik gerekse de fiyat noktasında arttıran böylece de hemen her müşterisi için beklentileri karşılayabilen firmamız taklitten uzak duran özgün fikirleriyle ise dikkat çekmekte bu yönüyle de sektörün önemli isimleri arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra firmamıza yönelik bilinmesi gereken bir husus da piyasanın kendisini yönlendirmediği aksine firmamızın piyasayı yönlendirdiği yönündedir.

Yüksel Teknik sektörüne yönelik ön plana çıkarılan faaliyetlerin en titiz şekilde müşterilerine verildiği öncü firma olarak hizmetlerimizde kaliteden ödün vermemekte, çalışanlarımızın ise kurallar gereği hareket eden aynı zamanda da özverili çalışan kişiler olmasına dikkat etmekteyiz. Ticari ahlak bakımından uygun görülmeyen ve müşteri ilişkileri noktasında zedeleyici nitelik taşıyan herhangi bir davranışa izin vermeyen firmamızın değerleri açıkça ortadadır. İnsan sağlığıyla çevreye karşı hassasiyetini de ön plana çıkaran hizmetlerimiz gerekli tüm önlemleri alan başarılı firmaların başında yer almaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR