• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yüksel Teknik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yüksel Al-önder Al

Elektriksel, elektronik ve mekanik bir yapıya sahip olan beyaz eşyalar farklı nedenler ile arıza gösterebilir. Beyaz eşyalarda arıza durumları ile karşılaştığınızda, tamir işlemi gerçekleştirilmesi için kimi zaman parça değişimleri kimi zaman onarım yapılması gerekebilir. Bu gibi durumlarda özellikle İzmir Buca ilçesinde beyaz eşya teknik servis hizmeti için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Yüksel Teknik firması olarak uzun yıllardır İzmir Buca ilçesinde beyaz eşya teknik servis hizmeti sağlamamız ile birlikte birçok sistemde hizmet veriyoruz. Firmamız sayesinde İzmir teknik servis hizmetlerini buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, fırın, klima, kombi, soba ve küçük ev aletleri gibi birçok farklı ev eşyası için alabilirsiniz.

Firmamız bu ev eşyalarında sağlanan servis hizmetleri sayesinde sorun çözümü için gereken noktada yedek parça değişimi de sağlayabilmektedir. Servis hizmetleri veren firmamız, yedek parça değişimlerinde garantili parça kullanımı sağlamasıyla sorunların en az 1 yıl ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Bilhassa yapılan her onarım işlemi belirli bir garanti sağlarken, firmamız sahip olduğu nicelikler ile her marka ve modelde hizmet verebilmektedir.

Türkiye'de beyaz eşya sektöründe yer alan onlarca farklı marka ve model için gerçekleştirdiğimiz tamir ve onarım işlemleri için son teknolojileri takip ediyoruz. Bu sayede her zaman güncel teknolojiler ve en iyi teknikler ile tamir sağlıyoruz. Firmamız sahip olduğu profesyonel personeller sayesinde insan sağlığına ve uygun fiyat avantajlarına dikkat ederek hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR