• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kesici Çiftliği Kasap ve Izgara Restaurant

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aysun Kesici

  • firma instagram

Kesici Çiftliği Kasap ve Izgara Restaurant, İstanbul restaurant sektöründe hizmet veren birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Türk mutfağı ve özel lezzetler dendiği zaman ilk akla gelen et ve tavuk yemekleridir. Her ikisi de sağlıklı beslenmenin önemli bir parçasıdır ve bunun yanında da yemekleri daha da keyifli bir hale getirmektedir. Ancak bu tür lezzetler tüketilirken nereden alındığına ve nerede yendiğine de çok dikkat edilmelidir. Çünkü et ve tavuk ürünlerinde çok fazla gıda hilesi yapılmaktadır. Bu durumda her yönden insan sağlığını tehdit etmektedir.

Alanında uzman kadromuz ile sizlere uluslararası sağlık standartlarında bir hizmet vermekteyiz. Sahip olduğumuz tecrübemiz ile de çok titiz ve dikkatli bir şekilde çalışmaktayız. Amacımız siz değerli müşterilerimiz ile profesyonel bir çalışmayı buluşturabilmektir.

Geniş hizmet yelpazemiz içerisinde günlük et siparişi, biftek, kırmızı et, tavuk bonfile, tavuk kanat, kasap sucuğu, kasap köftesi satışı hizmetimiz bulunmaktadır. Restoranımızda ise de hamburger, ızgara köfte, tavuk kanat, tavuk bonfile, yarım ekmek köfte ya da bir kilogram pişmiş kasap köftesi, karışık ızgara ve çok sayıda lezzetten oluşan bir menüde hazırladık.

Özen ile kestiğimiz etleri sizler için eşsiz lezzetlere dönüştürmekteyiz. Öğle yemeği, akşam yemeği ya da özel bir günü kutlamak için restoranımıza gelerek unutulmaz bir anı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve lezzetlerimiz ile tanışmak için bizi arayın.

İstanbul tuzla ızgara antrikot siparişi, İstanbul tuzla ızgara mantar siparişi, İstanbul tuzla ızgara tavuk şiş siparişi, İstanbul tuzla ızgara kaşarlı köfte siparişi, İstanbul tuzla ızgara tavuk pirzola siparişi, İstanbul tuzla ızgara sucuk siparişi, İstanbul tuzla ızgara kuzu külbastı siparişi, İstanbul tuzla ızgara kuzu kaski siparişi, İstanbul tuzla ızgara antrikot nerede yenir, İstanbul tuzla ızgara mantar nerede yenir, İstanbul tuzla ızgara tavuk şiş nerede yenir, İstanbul tuzla ızgara kaşarlı köfte nerede yenir, İstanbul tuzla ızgara tavuk pirzola nerede yenir, İstanbul tuzla ızgara sucuk nerede yenir, İstanbul tuzla ızgara kuzu külbastı nerede yenir, İstanbul tuzla ızgara kuzu kaski nerede yenir, İstanbul tuzla dana kıyma satışı, İstanbul tuzla dana tranç satışı, İstanbul tuzla dana kuşbaşı satışı, İstanbul tuzla kuzu kuşbaşı satışı, İstanbul tuzla kuzu kol satışı, İstanbul tuzla kuzu but satışı, İstanbul tuzla kuzu gerdan satışı, İstanbul tuzla antrikot satışı, İstanbul tuzla tavuk şiş satışı, İstanbul tuzla mantar satışı, İstanbul tuzla kaşarlı köfte satışı, İstanbul tuzla tavuk pirzola satışı, İstanbul tuzla sucuk satışı, İstanbul tuzla dana lokum satışı, İstanbul tuzla kuzu pirzola satışı, İstanbul tuzla kuzu külbastı satışı, İstanbul tuzla kuzu kaski satışı,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR