• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pınar Pide Lahmacun 2

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bekir Bayram

Afyonkarahisar restaurant sektörünün önde gelen isimlerinden olan restoranımız tüm kalite ve lezzetiyle hizmetinizdedir. Merkezde bulunan restoranımızı ailenizle veya arkadaşlarınızla gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Uzun yıllar bu sektörün içerisinde vermiş olduğumuz hizmet sayesinde artık değerli müşterilerimiz tarafından tanınıyor, güvenle tercih ediliyoruz. Çünkü biz her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Yılların bilgi ve birikimi, mutfakta çalışan ustalarımızın el lezzeti bu yemekleri sofralarınıza en güzel haliyle getirmemizi sağlıyor.

Pınar Pide Lahmacun 2 ailesi olarak geniş, ferah ve sakin ortamıyla sizlere kapılarını açan restoranımızda uygun fiyatlarla çalışmaya özen gösteriyoruz. Her zaman kaliteli, lezzetli ve güvenilir malzemelerle hazırladığımız çeşitli lezzetleri odun ateşinde pişiriyor, özenle sofralarınıza getiriyoruz. Restoranımızda kıymalı pide, kaşarlı pide, kuşbaşılı pide, sucuklu pide, kebaplık lavaş tırnak pide, salata ve içecek çeşitleri sizlere sunuluyor. Sizlere sunduğumuz bu lezzetlerden faydalanmak için adresinize sipariş verebilirsiniz. Ücretsiz paket servisimiz siparişinizi kısa sürede adresinize teslim edecektir. İsterseniz toplu yemek siparişleri için bizimle görüşebilirsiniz.

Restoranımızda bulunan fırından faydalanmak için fırın yemeğinizi getirip fırınımızda pişirebilirsiniz. Böylelikle daha lezzetli ev yemekleri yapmış olursunuz. Restoranımızın iç ve dış temizliğine gerekli özenli gösteriyor, tüm çalışmalarımızı titizlikle gerçekleştiriyoruz. Güler yüzlü, samimi, saygılı ve dürüst kişiliğe sahip ekibimizle birlikte bu lezzetleri sofralarınıza getiriyoruz. Sizler de Pınar Pide Lahmacun 2 ailesini tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR