• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yükselen Yapı

Adres :

Merkez Mahallesi 1143 Sokak No: 5 Daire: 4   Esenyurt İstanbul İstanbul

Sektör :

Yetkili Kişi :

Soner Sancaktar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sancaktar.soner@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 793 32 27

Firmaya Mesaj Gönder

HAKKIMIZDAİstanbul ve çevresinde faaliyetlerine devam eden Yükselen Yapı, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı amaçlamıştır.

Yükselen Yapı inşaat sektöründe endüstriyel zemin betonu uygulamaları konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Prensip olarak zemin betonu uygulamalarında gelişen inşaat teknolojileri ve buna bağlı yapı bileşenleri üretimlerini sürekli takip ederek yeniliklerin öncüsü olmayı kendimize ilke edindik.

Vizyonumuz

Alanımızda teknolojinin sağladığı her türlü imkânı müşterilerimizle buluşturarak endüstriyel zemin betonu uygulamalarında yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlayan ve kendisini sürekli geliştirerek her zaman geleceğe dönük bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini ve iş kalitesini ön planda tutan firmamız, özellikle endüstriyel zemin kaplamalarında uzmanlaşmış olup bu alanda ülkemizin sayılı kuruluşlarından birisi olmaya adaydır. Hedefimiz; Sektördeki gelişmeleri takiben çıtamızı en üst seviyeye taşıma arzusudur. Bu amacımızdaki en önemli etken siz değerli müşterimizin memnuniyeti olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR