• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yunus Besicilik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Beyoğlu

İncirliova’da hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren işletmemiz Yunus Besicilik, büyükbaş hayvan satışı gerçekleştirmektedir. Pek çok türden büyükbaş hayvana ev sahipliği yapan işletmemizde mutlaka aradığınız türden bir büyükbaş hayvan bulabilirsiniz. Bu hayvanların beslenmesinden sağlık kontrollerine kadar her türlü işlemin takibini alanında uzman veterinerlere yaptırıyoruz. Aydın hayvancılık sektöründe, rakiplerimizi geride bırakarak her kesimden müşteriye hitap etmemizi de bu sıkı kontrol ilkemize borçluyuz.

Hayvancılık sektörü her zaman dikkatli ve disiplinli çalışmayı gerektiren bir sektör olduğu için, işletmemiz de bu ilkeler doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Her zaman için müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederek ve yaptığımız işin hassasiyetinin bilincinde olarak şimdiki olduğumuz noktaya gelmiş bulunuyoruz.

Alanında deneyimli ve bilgili çalışma arkadaşlarımız, istediğiniz her bilgiyi sizlere objektif ve tarafsız bir şekilde aktarmaktadırlar. Almak istediğiniz her büyükbaş hayvan hakkında detaylı bilgili rahatlıkla edinebilirsiniz. Aynı zamanda çalışanlarımızın yaptıkları doğru yönlendirmeler sayesinde de yaptığınız alışverişten memnuniyet duyacağınızdan içiniz rahat olsun. Holştayn, simental ve montofon büyükbaş hayvanlar arasından mutlaka istediğiniz bir hayvanı bulacağınızın garantisini veriyoruz.

İşletmemizin en temel isteği, büyükbaş hayvan alışverişini yapmak için aradıkları güvenilir ve kaliteli işletmeler arasında bizi tercih ettiğinizde sizlere hizmette kusur etmemektir. Bu amacımızı gerçekleştirebilmek adına her zaman daha iyisini ve kalitelisini sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. İşletmemiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR