• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yunus Dekor

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yunus Çelikkaya

reklam logosu

Dekorsektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.


Yunus Dekorolarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Misyonumuz,

Yunus Dekorolarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.


Vizyonumuz,

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Dış Dekorasyon İşleri,İç Dekorasyon İşleri,Asma Tavan İşleri,Kaplama İşleri,Mobilya Tasarım İşleri,Kağıt Kaplama İşleri ,Dekoratif Boya İşleri,Dış Cephe Kaplama İşleri ,Su İzolasyonu ,Şap Yapımı ,Seramik İşleri ,Kara Sıva İşleri, Alçı Sıva İşleri ,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR