• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yunus Emre Marketler

Adres :

Mareşal Çakmak Mahallesi Yavuz Caddesi No: 50a Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Ceyhan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 112 99 34

Ankara alışveriş alanında hizmet vermekte olan Yunus Emre Marketler isimli firmamız Birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de hizmetlerine devam etmektedir. Ankara alışveriş sektöründe hizmet veren firmamız Yunus Emre Marketler müşteri odaklı hizmet anlayışı ile tanınmaktadır. Müşterilerine sunduğu çeşitli hizmet ve ürün avantajları ile hizmet sunduğu çevrede oldukça tanınan ve popüler bir haline gelen firmamız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple firmamız sizlere sunduğu kampanyalar ve ürün indirimleri ile de sizleri en uygun fiyata en üst kalitede ürün ile buluşturmaya çalışmaktadır.

Müşteri odaklı ve istekleri doğrultusunda hizmet sunmaya özen gösteren firmamız sunduğu ürün çeşitliliği ile de bunu sağlamaya çalışmaktadır. Firmamız sunduğu ürün başlıklarında bazıları şunlardır; kuruyemiş ürünleri, süt ve süt ürünleri, manav ürünleri, temizlik ürünleri ve şarküteri ürünleri gibi daha birçok ürünü sizlere sunmaktadır. Bunun yanında sunduğumuz tüp satışı ile de evinize kadar da tüpünüzü getirebilmekteyiz.

Tüm bunların yanında müşteri odaklı hizmetimizin göstergelerinden birisi olan en üst kalite ürün sunan firmamız bu ürünlerin insan sağlığına uygun olduğundan emin ve son kullanma tarihlerini kontrol ederek alımını yapmaktadır. Bu sebeple de firmamız müşterilerini sağlığını tehdit eden ürünlerden korunmaktadır.

Müşteri memnuniyetine büyük bir önem veren firmamız müşterilerinin memnuniyeti için en uygun fiyat politikası ile sunmaya çalışmaktadır. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak firmamıza gelebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR