• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yurdakul Oto Kurtarma

firma adresi

Adres :

Kemeröz Mahallesi Uşak Yeni Sanayi Sitesi 6.site Sokak No : 19 Uşak » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Resul Yurdakul
firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (553) 069 99 63

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Yurdakul oto kurtarma isimli firmamız Uşak da, 2008 yılında kurulmuş olup, amacımız araç kurtarma ve yol yardım sektöründe hizmeti vermek ve insanlara yardımcı olmaktır. Bu amaç doğrultusunda, firmamız sizlere her türlü araç hizmetini vermektedir. Firmamız, çok tercih edilen bir firma olma özelliğini de korumaya devam etmektedir. Yurdakul oto kurtarma olarak müşterilerimize her türlü arıza, kaza ve benzeri durumlarda hızlı ve etkin bir şekilde yardım etmeyi hedefleriz. Önem verdiğimiz noktalardan biri de müşterilerimizin güvenliği ve rahatıdır. Bu nedenle, tüm çalışmalarımızda özenli bir şekilde hareket ederiz.

Firmamız, profesyonel ekibimiz ve modern donanımlarımız ile hizmet vermektedir. Arıza ve kaza durumlarında müşterilerimizin araçlarını en hızlı şekilde tamir edebilmek için çalışırız. Ayrıca, müşterilerimizin araçlarını güvenli bir şekilde taşıyabilmek için de her türden araçları taşımak için profesyonel kurtarma araçlarımız mevcuttur. Bu sayede, müşterilerimizin araçlarını en kısa sürede güvenli bir şekilde taşıyarak, müşteri memnuniyetini kazanırız.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firma olarak, müşterilerimize hızlı ve etkin hizmet sunmayı hedefler ve her zaman en iyi çözümleri sunmaya çalışırız. Yurdakul oto kurtarma Uşakyol yardım ve araç bakım hizmetleri sunarken, aynı zamanda müşteri memnuniyetine de önem verir. Bu nedenle, müşterilerimizin araçlarının performansını optimize etmek ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için de periyodik bakımlar yaparız. Ayrıca, müşterilerimizin araçlarında meydana gelebilecek arızaları ve kazadan dolayı oluşabilecek hasarları da hızlı bir şekilde gidererek siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini en aza indirmeyi hedefleriz. Yurdakul oto kurtarma ve yol yardım: İster yolda ister evde, aracınız için her zaman yanınızdayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR