• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yurttaşlar Oto Kurtarma Elektrik

firma adresi

Adres :

Sanayi Çarşısı Karadeniz Caddesi No: 38 Kırıkkale » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Berat Ali Moran - Bekir Yavuz
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (531) 993 78 87
firma wp

Whatsapp 2:

0 (546) 130 09 71

reklam logosu

Kırıkkale ilinde siz değerli müşterilerine hizmet veren Yurttaşlar Oto Kurtarma Elektrik isimli işletmemiz sunduğu hizmet ile her zaman müşterilerinin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta üyelerinden bir tanesi olarak kendisine yer bulmaktadır. İşletme olarak sunduğumuz oto kurtarma hizmetini bünyemizde bulunan özellikler sayesinde her zaman kaliteli şekilde sunmaktayız. Çekici elemanlarımızın profesyonel olmaları, kullandığımız çekici araçlarının yüksek modelli ve bakımlı olması, kullandığımız teknolojik sistemler ve sunduğumuz uygun fiyatlar her zaman müşterilerimizin mutlu olmasını sağlayan özellikler arasında yer almaktadır. İşletme olarak sunduğumuz oto kurtarma hizmeti karşısında her zaman en uygun fiyatları ortaya çıkarabilmek adına geniş çaplı araştırmalar ve hesaplamalar yapmaktayız.

İşletme olarak bünyemizde çalışan elemanların tamamına düzenli aralıklar ile sunduğumuz oto kurtarma hizmetinin her aşaması ile ilgili detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sunduğumuz hizmetin memnuniyet kazanma olasılığını yükseltmekteyiz. İşletme olarak ayrıca özel olarak belirlediğimiz ekiplerimizin yaptıkları araştırmalar sayesinde çekici araçlarının her zaman en kalitelilerini temin etmekteyiz. Çekici araçlarımızın kaliteli bir yapıya sahip olmasından dolayı sunduğumuz hizmetin kalitesi de otomatik olarak yükselmektedir. Sunduğumuz oto kurtarma hizmeti esnasında araçlarınız tarafımızca sigorta altına alınmakta ve yaşanacak sorunlar işletmemiz tarafından karşılanmaktadır.

Sizlerin de bu şekilde kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Kırıkkale oto kurtarma sektöründe hizmet veren işletmemize gelmeniz yeterli olacaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR