• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Zafer Elektonik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Zafer Özyörük

reklam logosu
  • firma fb

Isparta oto servis ve tamirhane sektörünün gelişmiş isimlerinden olarak hizmet vermekteyiz. Yıllar önce aldığımız eğitim ve kazandığımız tecrübeler doğrultusunda ekibimizle birlikte çalışmalar düzenliyoruz. Düzenlediğimiz çalışmalarda müşteri odaklı hareket ediyoruz. Firmamızı tercih eden müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bu doğrultuda en iyi çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Tam donanımlı bir firma olarak müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz olarak karşılıyoruz. Böylelikle birçok rakip isme göre firmamızı bir adım önde tutmayı başarıyoruz.

Teknolojinin gelişmesi ile birçok sektörde olduğu gibi hizmet verdiğimiz sektörde de yenilikler oldu. Biz, yeniliğe açık kişiliğimiz sayesinde bu yenilikleri yakından takip ederek çalışmalarımızı geliştiriyoruz. Teknolojinin sunduğu olanaklarla araçlarınız için gerekli tüm çalışmaları özenle yapıyoruz. Aracınızla ilgili sorun yaşıyorsanız bu sorunun nereden kaynaklı olduğunu anlamak için ekibimizden yardım alabilirsiniz. Kullandığımız özel cihazlar sayesinde aracınızın arızalanmasına sebep olan sorunu kısa sürede belirliyor ve bu sorunun çözülmesi için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Aracınızın tamirini, bakımını ve onarımını yapıyoruz. Aynı zamanda aracınızın kontrolü için firmamızı tercih edebileceğinizi unutmayınız.

Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da aynı kalitede hizmet vermek adına kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Sektörde gerçekleşen yenilikler doğrultusunda kendimizi ve çalışmalarımızı geliştireceğiz. Çalışkan, azimli, hızlı, güler yüzlü, saygılı ve dürüst kişiliğe sahip ekip arkadaşlarımızla birlikte uygun fiyat aralığında sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Araçlarınız için ekibimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR