• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zara Öztürk Grup Oto Kurtarıcı ve Çekici

Adres :

Ahmet Başyurt Mahallesi Zara Cumhuriyet Üniversitesi Karşısı Başak Traktör Plazası Zara/sivas Sivas » Zara

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Öztürk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 473 45 24

Whatsapp 2:

0 (544) 473 45 24

Whatsapp 3:

0 (542) 584 54 77

Mekanik ve elektriksel sistemler ile çalışan araçlar beklenmedik bir şekilde arıza gösterdiğinde, yol ortasında kalmak herkesin en kötü kabuslarından birisidir. Bu gibi durumlarda aracın daha fazla hasara uğramaması için zorlayarak çalıştırılmamalı ve çekici yardımı ile araç bulunduğu yerden kaldırmalıdır. Bu hizmet için Sivas Zara ilçesinde firmamıza başvurarak istediğiniz pratik çözümü elde edebilirsiniz.

Zara Öztürk Grup Oto Kurtarıcı ve Çekici firması olarak Sivas'ın Zara ilçesinde 7/24 oto kurtarıcı ve oto çekici için hizmet alabileceğiniz bir standardımız bulanıyor. Bu nedenle Sivas yol yardım hizmetleri konusunda çevrenizde bulabileceğiniz en yakın hizmet işletmesi olarak özellikle acil durumlarda firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamız tek bir telefonunuz sonrasında bulunduğunuz adrese en hızlı şekilde ulaşacaktır.

Firmamız bünyesinde yer alan kurtarıcı araçlarımız ve personellerimiz aracınızı tamamen güvenilir bir yapı ile taşıyacaktır. Sorumlu durumlarda aracınız ile ilgili güvenlik önlemlerini alıp, trafik güvenliğini sağladıktan sonra firmamıza ulaşarak adresinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Bu süreçte aracı daha fazla hasara uğratmadan ve risk almadan bize bekleyerek hizmet alabilirsiniz. Kurtarıcı bulunduğunuz noktaya ulaşarak sizi istediğiniz en yakın otopark, servis veya garaj noktasına ulaştıracaktır.

Firmamız sayesinde bu hizmetleri tamamen güvenilir bir yapıyla müşteri memnuniyeti kapsamında talep edebilirsiniz. Bölgede kurtarıcı hizmetleri konusunda en güvenilir işletme olan firmamız, her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet sunma amacıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR