• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zeki Volkswagen

Adres :

Yıldız Sanayi Sitesi Bağdat Caddesi 1580 Caddesi No: 65 Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeki Özbek

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 643 45 44

Volkswagen araçlarınızın her türlü ihtiyacı için en doğru adres olan şirketimiz Zeki Volkswagen birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Bulunduğumuz bölgede tüm Volkswagen kullanıcılarının ilk tercihi olan şirketimizde, aracınızın ilk günkü gibi çalışması için ne yapılması gerektiğini bilen deneyimli personelimizle hizmetinizdeyiz. Volkswagen aracınıza duyduğunuz sevdayı anlayan çalışma arkadaşlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımızla aracınız tüm ihtiyaçları için yanınızdayız.

Ankara Yenimahalle oto yedek parça sektöründe hizmet veren firmamızda kurulduğumuz günden bugüne, özellikle Volkswagen marka araçlar için özelleşerek, her daim en iyi hizmeti sunma hedefi ile ilerleme gösterdik. Sadece orijinal ürün alım satımı yapan firmamızda, aracınızın ihtiyaç duyduğu her türlü yedek parça, alanında uzman ekibimiz tarafından tedarik edilir ve usta eller tarafından değiştirilir. Aracınız kaç yaşında olursa olsun, ilk günkü performansını koruması için uzman kadromuz her daim yardıma hazır. Firmamızda, aracınızın değer kaybetmeden ihtiyaç duyduğu her türlü değişimi yapıyoruz.

Her biri alanında uzman, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışımızı benimseyen çalışanlarımız, Volkswagen markasına duyulan güvenin farkında olarak, aracınıza aynı güveni duymaya devam etmeniz için canla başla çalışmaktadır. Yaptığımız tüm işlerde, aracınızın değerine değer katan bir anlayışla yaklaşır, aracınızın her daim en iyi performansı sergilemesi için işlem yapılır. Ankara’da Volkswagen servisi denilince akla ilk gelen isim olan firmamızda, kalitemizden ödün vermeden en iyi hizmeti vermek için buradayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR