• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zenginel Bilişim & Herbalife Danışmanı ( Bayraklı Herbalife )

Adres :

Emek Mahallesi Barış Caddesi No: 49/1 İzmir » Bayraklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Elvan Zenginel

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 419 91 24

Whatsapp 2:

0 (534) 790 27 51

Birmilyonnokta.com ailesinin yeni üyelerinden olan Zenginel Bilişim & Herbalife Danışmanı hem teknoloji hem de sağlıklı yaşam alanında geniş yelpazeli bir çalışma yürütmektedir.

Hem teknolojik aletlerin teminatı konusunda hem de sağlıklı yaşam, bölgesel zayıflama veya kilo alma konusunda problem yaşayan insanların hizmetinde olmaktan gurur duyuyoruz. Firmamız bilişim konusunda şu hizmetleri vermektedir; telefon tamiri, telefon ekran değişimi, telefon aksesuarlarının temini ve benzeri. Tüm bunların yanı sıra firmamız aynı zamanda Herbalife danışmanlığı, takviye ürünlerinin, bölgesel zayıflama ürünlerinin, kilo alma ürünlerinin ve sağlıklı bir bünye için gerekli olan takviye ürünlerinin satışını sağlamaktadır.

Yıllardır ülkemizde hizmet veren firmamız, 1980 yılında kurulmuş ve tam 41 yıldır hizmet vermektedir. 41 defa maşallah diyeceğimiz firmamız her geçen gün daha da büyüyüp yayılarak hizmet vermeye devam etmektedir. Sizlerin de bildiği gibi çok köklü ve uzun yılların getirdiği büyük bir tecrübeye sahiptir. Teknolojik ürünlerinizin tamiratı, alım satımı veya parça değişiminin yanı sıra firmamızın köklü tecrübesinden faydalanarak sağlıklı bir yaşamı yaşayabilirsiniz. Tek amacımız daha sağlıklı ve daha güzel yaşayan bir dünya yaratmak.

İzmir bilişim ve sağlık konusunda kendimizi ispatladık ve geçmişten günümüze halkın büyük oranda güvenini kazanmayı başardık. Şimdi önümüze hiç bitmeyen uzun bir gelecek planlaması koyduk ve bu planlamada var olduğumuz sürece insanların sağlığı için çalışıp çabalamak var. Firmamızın hem Bilişim hem de sağlıklı yaşam konusunda geçmişten gelen büyük ve önem taşıyan tecrübelerinden faydalanmak istiyorsanız hemen başvurun.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR