• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Zer Yapı Dekorasyon

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erol Katırcıoğlu

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Dekorasyon, her yapıyı daha özel bir hale getirirken, korunaklı ve avantajlı bir konuma da ulaştırmaktadır. Örneğin, yapının dış cephesinde gerçekleştirilen dekorasyon işlemleri ile yapı daha uzun ömürlü ve konforlu bir hale getirilebilir. Mantolama ya da dış cephe yalıtım olarak bilinen bu işlemler sayesinde ısınma avantajları ve estetik görüntü avantajları da elde edilebilir. Bu gibi sistemlerle dış cephe dekorasyon ve iç cephe dekorasyon hizmetleri talep ediyorsanız, Kastamonu Merkez ilçesinde Zer Yapı Dekorasyon olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Zer Yapı Dekorasyon firması olarak Kastamonu iç dekorasyon sektörü içerisinde sunmuş olduğumuz hizmetlerle yapılara farklılık ve avantajlar katıyoruz. Uzun yıllardır yapıların birçoğunda gerçekleştirdiğimiz mantolama sistemleri sayesinde yapı sahipleri için ısıtma avantajları sağlıyoruz. Ayrıca firmamız bina güçlendirmesi, iç dekorasyon, merkezi yalıtım, teknik danışmanlık, kentsel dönüşüm ve iç dizayn proje tasarımları gibi birçok farklı hizmet sunmaktadır.

Firmamız sunduğu her hizmette yapının özelliklerini göz önünde bulundurup, incelemeler yaptıktan sonra projeler ile uygulama sağlamaktadır. Bu sayede yapıda uygulanacak işlem için gereken malzeme, maliyet hesapları ve doğru sistemler net olarak belirlenebilir. En iyi malzeme seçeneklerinin elde edilmesi, doğru personeller ile profesyonel uygulamalar sağlanması ve uygun fiyatlar sunulması firmamızın temel prensipleri arasında yer alır. Bu sayede her müşterimiz yapıda sağlamlık, kalite ve uzun ömürlü bir kullanım ile estetik bir sonuç elde etmek için firmamız üzerinden hizmet almayı tercih etmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR