• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zet Garaj

Adres :

Seyit Nizam Mahallesi Demirciler Sitesi 3.yol No : 72 İstanbul » Zeytinburnu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Battal Duman

E-Posta Adresi :

zetgaraj@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 298 36 51

Whatsapp 2:

0 (541) 941 19 91

Araçlarınızla gün içinde birçok işinizi kolaylıkla hallederken zamandan ve enerjiden tasarruf sağlamış oluyorsunuz. Hayatınızı bu kadar kolaylaştıran araçlarınızın düzenli olarak bakımını ve onarımını yaptırmanız gerekiyor. Yapılan bakım ve onarım sayesinde aracınızın kalitesini korumuş oluyor ve olası bir aksiliğin önüne geçmiş oluyorsunuz. İstanbul oto servis ve tamirhane sektöründe aracınızı emanet edeceğiniz güvenilir bir firma olarak sizlere kalite standartları içinde hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz sizlerin memnuniyeti olduğu için kalitemizden ödün vermeden çalışmalar düzenliyoruz. Aracınız için ihtiyacınız olan hizmeti eksiksiz olarak sizlere sunuyor, aracınızın kalitesini koruyor ve sizlerin memnuniyetini yüksek tutmayı başarıyoruz.

Aracınız için geniş kapsamlı hizmet verirken güvenilir ve kesin sonuçlu çalışmalar düzenlemek adına teknolojiden faydalanıyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde son teknoloji cihazlarla çalışmalar yapıyoruz. Kullandığımız cihazlarla aracınızın arıza tespitini, bakım ve onarımını güvenle tamamlıyoruz. Aynı zamanda aracınız için kullanacağımız araç gereçlerin kaliteli olması sayesinde sizlere sorunsuz hizmet sunuyoruz. Aracınızın tamirini, bakımını ve onarımını yaparken düzenli muayeneleri de kontrol ediyoruz.

Firma olarak yılların bilgi ve birikimine sahip ekibimizle hareket ediyoruz. Ekibimizle uyum içinde çalışıyor, plan ve program eşliğinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Çalışkan, azimli ve hızlı yapıya sahip ekibimiz aracınızı size vaktinde teslim ediyor. Bu sayede hem sizlerin hem de firmamızın zamanından tasarruf sağlamış oluyoruz. Tam donanımlı firmamızda aynı süre içinde farklı araçlar için çalışmalar gerçekleştirebiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR