• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zimak El Aletleri Gül-zan Hırdavat

Adres :

Zeynel Abidin Mah. Dubai İş Merkezi No: 10 Nusaybin Mardin  Mardin » Savur

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Ziyanek

E-Posta Adresi :

az-zimak@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 632 66 30

Whatsapp 2:

0 (533) 814 63 52
Hırdavat sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Zimak El Aletleri Gül-Zan Hırdavat olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
Misyonumuz,
Zimak El Aletleri Gül-Zan Hırdavatolarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.
Zimak El Aletleri Gül-Zan Hırdavat Mardin'de Pvc,İş Eldivenleri vb üzerine toptan ve perakende satışını ve imalatı gerçekleştirmektedir...

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR