• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zirve Oluk İnşaat

Adres :

Hacı Armağan Mahallesi 40755 Sokak No: 27/a Konya » Beyşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Selvi

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 492 18 84

İstenilen hizmeti müşterilerine her zaman sunan Zirve Oluk İnşaat birmilyonnokta.com üyesidir. İnşaat alanında uzman ekibiyle sektörde isim yapmış firmamız sizlerle çalışmaktan mutluluk duymaktadır. Yıllardır biriktirdiğimiz tecrübelerimizi işimize yansıtarak sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Bünyemizdeki kaliteli ekipmanlarla birlikte çalıştığımız için işimizi tekrara düşürmemekteyiz ve sizlere garanti hizmetler sunmaktayız.

Müşterilerimizin her türlü merakını ve ihtiyaç duyduğu bilgiyi karşılamak adına bizleri ziyaret edebilmektedirler. Piyasadaki güncel ve hesaplı ürünleri kullandığımız için müşterilerimizin hem cüzdanını hem de memnuniyetlerini sağlamaktayız. Müşterilerimizin geri dönüşleri de bu hizmeti destekler nitelikte olduğu için özverili ve kendimizden emin bir şekilde alanımızda ilerlemeye devam etmekteyiz. Çatı izolasyonu, çatı tamir-onarım, çatı tadilat, davlumbaz havalandırma gibi çeşitli hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her zaman hazır bulunmaktayız.

Konya inşaat sektöründe rakiplerimizin yanında sizlere gösterdiğimiz samimi, içten ve en önemlisi profesyonel hizmet başarılı bir şekilde ismimizi duyurdu. Şirket ismimiz gibi alanımızda zirve olduğumuz için gurur duymaktayız. Bu sayede aldığımız sayısız başvuru ile işimizi iyi bir şekilde yaptığımızın kanıtı olmaktadır. Diğer yandan yaptığımız her projede ve çalışma şartlarımızda iş sağlığı ve güvenliğine maksimum derecede dikkat etmekteyiz. Çatı izolasyonu, çatı tamir-onarım, çatı tadilat, davlumbaz havalandırma gibi çeşitli hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her zaman hazır bulunmaktayız. Müşterilerimiz her türlü bilgi ve destek amaçlı bize başvurabilirler. Sizlere yardımcı olmaktan her zaman memnuniyet duymaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR