• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Zrn Oto Yıkama Kuaför

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Reha Karahüseyinoğlu- Nihat Karahüseyinoğlu

  • firma instagram

Araçların yıkama işlemlerini başarılı bir şekilde yapmakta olan firmamız sizlere bu konuda en başarılı çalışmaları sunabilmektedir. Konusunda uzman olan firmamız deneyimli ekibi ile en başarılı şekilde gerekli çalışmaları yapabilmektedir. Araçların en güzel ve sorunsuz şekilde yıkanması firmamızın başarılı çalışmaları ile yapılabilmektedir. Sorunsuz olarak bu konuda çalışmalar yapmakta olan firmamız gelişmiş ekipmanlar ve özel temizlik malzemeleri ile araç yıkama yapmaktadır.

Araçların özel olarak iç ve dış yıkama işlemlerinin yapılması firmamızın sunduğu başarılı işlemleri ile yapılabilmektedir. Tüm marka ve modellerdeki araçların en hassas ve özel şekilde yıkayarak en başarılı temizleme işlemlerini yapmaktayız. Alanında uzman olan firmamız sizlere başarılı bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Tekirdağ otomotiv alanında araç yıkama işlemlerini en başarılı şekilde yapmakta olan firmamız iç yıkama konusunda profesyonel hizmetler sunmaktadır. Araçların iç yıkama ve temizleme işlemleri özel ekipmanlar ve temizlik malzemeleri ile profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız bu alanda en başarılı çalışmaları sizlere başarılı bir şekilde sunmaktadır.

Konusunda uzman olan firmamız deneyimli ekibi ile sizlere başarılı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Alanında uzman olan firmamız başarılı bir şekilde oto kuaför işlemlerini yaparak araç iç ve dış kısımlarındaki tüm kir ve lekelerin çıkmasını sağlamaktadır. Ayrıca motor yıkama konusunda da sizlere en başarılı çalışmaları sunabilmekteyiz. Firmamız başarılı bir şekilde gerekli çalışmaları yaparak en etkili oto yıkama hizmetleri sizlere sunabilmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR