• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zs Dekorasyon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zübeyir Suyu

Firma olarak İstanbul iç dekorasyon alanında başarılı çalışmalar gerçekleştirebilmek adına eğitimlere katıldık. Aldığımız eğitimlerle birlikte bilgi ve birikimlerimiz doğrultusunda bugüne kadar başarılı çalışmalar gerçekleştirdik. Hizmet verdiğimiz sektörde birçok rakip firma bulunuyor. Biz, bu rakip firmaları geride bırakarak müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmeyi başarmış bulunuyoruz.

İç dekorasyon alanında verdiğimiz hizmeti geniş kitleye yaymış bulunmaktayız. Firmamızda görevli ekibimizin desteği sayesinde işimizi en iyi şekilde tamamlıyoruz. İç dekorasyon için takım ruhunun önemi fazla. Biz, ekibimizle birlikte uyum içerisinde çalışarak kısa sürede çalışmalarımızı başarıyla tamamlıyoruz. Firma olarak öncelikle müşterilerimizin isteğini ve ihtiyacını belirliyoruz. Ardından müşteri ile iletişim halinde kalarak kendimizden emin, doğru adımlarla ilerliyoruz. İç dekorasyon adı altında ihtiyaç duyulan çalışmaları eksiksiz olarak tamamlıyoruz.

Dış cephe üzerine ihtiyaç duyulan işlemleri özenle gerçekleştiriyoruz. Alçı ve kara sıva uygulamaları yapıyoruz. Alçıpan işlemi, tavan kaplama, boya gibi farklı işlemler gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda ev ve iş yerlerinizin elektrik sisteminin kurulumunu, tamirini, bakımını ve onarımını yapıyoruz. Alanında uzman kadromuzla sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Sektörde bulunan birçok rakip firmaya göre daha uygun fiyatlarla sizlere bu hizmetleri sunuyoruz. İşimizi severek ve ilgiyle yapmamız sayesinde kendimizi geliştirmeye özen gösteriyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri ve değişimleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilik ve değişimler doğrultusunda kendimizi geliştiriyor, değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR