• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zümrüd-ü Anka Güzellik Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şebnem Görüm

Zümrüd-ü Anka Güzellik Salonu ;

Kalıcı makyaj, cilt bakımı, iğnesiz mezoterapi, zayıflama, dr. eşliğinde, ozon terapi,ozon tedavisi, mezo terapi, lazer epilasyon, iğneli epilasyon, kalıcı oje, protez tırnak, kirpik perması, 3d kaş microblading ve güzellik merkezi olarak İstanbul Beykoz da hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Güzellik sektöründeki marka firmalardan birisi olanZümrüd-ü Anka Güzellik Salonubünyesinde oldukça kaliteli bir teknik kadro bulunmaktadır.Başarının kaliteli ekip çalışmasından geçtiğini bildiğimiz için çeşitli eğitimler ve seminerler ile beraber çıtayı her zaman yükseltmekteyiz. Böylece donanımlı ve nitelikli olan teknik ekibimizle birlikte hizmet portföyümüzü de güncellemekteyiz.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR