• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyarbakır'da Mobilya Firmaları - Mobilya firmaları Diyarbakır | Birmilyonnokta

Diyarbakır'da Mobilya ile ilgili firmalarının listesi. Diyarbakır'da Mobilya Şirketleri

Diyarbakır 'da Mobilya Firmaları

Montessori Diyarbakır

Mobilya


Bebek, Çocuk ve Genç Odası Mobilyaları

Diyarbakir Mobilya Kurulum

Mobilya


20 yili aşkindir diyarbakır bölgesinde mobilya montaj kurulum mobilya paketleme hizmeti veriyo

Yıldırım Mobilya ve Dekorasyon

Mobilya


Bm Bahattin Mobilya Dekorasyon

Mobilya


Hayatın neredeyse büyük bir kısmının geçtiği alanlarda her insan daha özenli,

Ravza Mobilya Dekorasyon

Mobilya


Diyarbakır mobilya dekorasyon denildiğinde ilk akla gelen firma olmanın haklı gururunu taşıyoruz. R

Vefa İmalat Mobilya

Mobilya


Mobilya imalatı, mobilya takımları, oturma grubu modelleri, mobilya satış noktası olarak siz kıymet

Dünya Yatak Baza

Mobilya


Diyarbakır'da baza başlık üretiminin yanında beş mağazasında yaylı ve yaysız yatak,bebek o

Sincar Evkur

Mobilya


Sürekli değişen ve gelişen dekorasyon çeşitliliğine uygun olarak birbirinden şık ü

Sargın Mobilya Ve Dekorasyon

Mobilya


Sargın Mobilya Ve Dekorasyon 

Sultan Mobilya

Mobilya


Her evin vazgeçilmez ihtiyacı olan mobilya salondan yatak odasına, mutfaktan çocuk od

Orunlar Mobilya Luxury

Mobilya


Mobilya üretimi alanında sizlere hizmetler sunan firmamız evleriniz ve iş yerleriniz iç

Şerzan Mobilya

Mobilya


Evlerimizde, işyerlerimizde kullandığımız mobilyalar ihtiyaç duyduğumuz gereçlerdir.

Rengarenk Mobilya

Mobilya


Rengarenk Genç Odası olarak Diyarbakır-Bağlar da hizmet vermekte olup genç odası, beb

Dinar Mobilya

Mobilya


  Diyarbakır  Bağlarda Dinar Mobilya Dekarasyon OLARAK ;   MOBİLYA İMALATI

BAŞAK PVC MOBİLYA

Mobilya


saray yapı pvc ve mobilya

Mobilya


   

YILMAZ MERMER MOBİLYA

Mobilya


  YILMAZ MERMER MOBİLYA OLARAK ; MERMER&MOBİLYA SEKTÖRÜ İÇERİSİNDE SÜ

şemş koltuk yıkama

Mobilya


şemş koltuk yıkama sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşt

DEKOR-A YAPI MOBİLYA VE DEKORASYON TASARIM

Mobilya


DİYARBAKIR GENELİN DE MOBİLYA ÜZERİNE HİZMET SAĞLAMAKTAYIZ...

Tunç Yapı Mobilya

Mobilya


Yıl 1982, Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde 20 m² ’lik alanda küçük bir makina ile kapı imalatına başla

Diyarbakır Turan Mobilya

Mobilya


MOBİLYA   sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha

Densan Mobilya

Mobilya


Sizinle tanıştığımız günden bu yana;sahip olduğumuz vizyonumuzdan misyonumuzdan vede hizmet anlayışı

Sezgin Mobilya Pvc

Mobilya


Sezgin Mobilya Pvc Olarak Diyarbakır Bismil de ; Mobilya Satışı , Mobilya Dekora

Delal Mobilya

Mobilya


2000 yilinda kuruldugunda bu kadar basarili ve taninan bir marka olacagini tahmin etmek zordu.

Moda Raf

Mobilya


  • Moda Raf
  • 0 (412) 236 76 76
  • Diyarbakır /

MODA RAF VE DEKORASYON ilk 1994 yılında Diyarbakır ' ın Bağlar  Koşuyolun da faliyetine ba

Tasarım Mobilya

Mobilya


KARDEŞLER YAPI DEKORASYON MOBİLYA ; GENÇ ODASI SATIŞI,   YEMEK ODASI TAKIMI,   YAT

Ceren Mobilya Dekorasyon

Mobilya


Ceren Mobilya DekorasyonCeren Mobilya Dekorasyon olarak, daha iyi hizmet ve daha çok fayda sağl

Kılıçsan İnşaat ve Orman Ürünleri

Mobilya


KILIÇSAN ORMAN ÜRÜNLERİ 1993 TEN BERİ KAPI İMALATINDA GÜNEYDOĞUDA TEKNOLOJİYİ TAKİP EDEREK 

Mazidoor

Mobilya


  • Mazidoor
  • 0 (533) 395 39 72
  • Diyarbakır /

MAZİDOORSektöründe lider firmalardan biri olma yolunda ilerlemektedir. Kaliteli sunum ve nitelikli ü

Sedef Mobilya Tasarım

Mobilya


SEDEF MOBİLYA MOBİLYA DEKORASYON İÇ DİZAYN MUTFAK DOLABIYÜKLÜK VESTİYER YATAK ODASI TAKIMI GENÇ ODAS


Her zevke ve bütçeye uygun mobilya imalatı

  Mobilyalar insan hayatında çok önemli bir yere sahip olan eşyalar arasında bulunur. Ev ve işyerlerinde bulunan mobilya ürünleri birçok farklı fonksiyona sahip olarak kullanılabilirler. Bu fonksiyonlar arasında mobilyaların oturma grubu olarak kullanılması, yemek masası, dolap, TV ünitesi, sandalye, sehpa, mutfak dolabı, gardırop, karyola, tuvalet masası, komodin, şifonyer, vestiyer ve banyo dolabı gibi alternatif kullanım alanları bulunmaktadır. Özellikle ev mobilyası olarak kullanımlarında ev hanımları tarafından birçok farklı şekillerde tasarımları talep edilebildiği için farklı mobilya tasarım firmaları tarafından da farklı tasarımlarla mobilya üretimleri yapılabilir. Bu noktada ihtiyaç duyulan tasarımların ortaya konulması için firmalar tarafından uzman tasarım personelleri çalıştırılır. Bu personeller tarafından müşteriler ile görüşme yapılarak müşterilerin mobilya hakkındaki fikirleri alınır ve istenilen ölçüler sağlandıktan sonra gereken tasarımlar ortaya koyulur. Müşteriler tarafından kontrol edilen tasarımlar onay aldıktan sonra mobilya imalatcısı firmalar tarafından talep edilen mobilyaların üretimleri gerçekleştirilir. Üretilen mobilyalar kullanım alanlarında montajları gerçekleştirildikten sonra tamamen hazır hale gelirler.

  Mobilya üreticiliği noktasında hizmet veren mobilya firmaları ahşap, metal, cam ve plastik malzemelerin birleşimleri üzerinden farklı tarzlarda kullanım alanlarında mobilyalar üretebilmektedir. Genel olarak ev veya işyerlerinde kullanılan mobilyaların üretiminde en çok tercih edilen malzemeler ahşap malzemeler olmaktadır. Ofis mobilyalarının üretimi sırasında kullanılan yüksek kalitedeki ahşap malzemeler ürünlerde şık bir görünüm sağlamakla birlikte uzun ömürlü kullanım imkanı da sağlamaktadır. Kullanılan farklı ahşap malzemeler arasında çam, ladin,kavak ve ceviz gibi birçok orman ürünü bulunurken bu ahşap ürünlerinin temini yerli veya ithal olarak mobilyacılar tarafından özel olarak gerçekleştirilir. Mobilya üretiminde kullanılan tüm bu ahşap malzemeler farklı derecelerde sağlamlık oluştururken mobilyalarda renk farkları ve görüntü farklılıkları da oluştururlar. Ayrıca mobilyaların ayrıntı noktalarında kullanılan veya temel yapılarında kullanılan metal malzemeler ve plastik malzemeler daha pratik çözümler elde edilmesi ve tamamlayıcı işlemler gerçekleştirilmesi için kullanılırlar. Ayrı olarak evlerde dekoratif amaçla kullanılan birçok mobilyada; banyo ve yatak odası gibi alanlarda kullanılan mobilyalarda cam ve ayna ürünleri de kullanılmaktadır.

  Mobilya ürünlerinin üretilmesi noktasında mobilya tasarım firmaları tarafından müşterilerin bütçelerine uygun olması amacıyla kullanılan malzemeler ve tasarım ücretleri değişik miktarlarda olmaktadır. Bu sayede tüm müşteriler için uygun fiyatlara sahip ve zevklerine uygun olarak mobilya ürünleri temini mümkün olmaktadır. Ev ve işyerlerinde kullanılan mobilyalarda ortamın büyüklüğüne mimari şekline ve duvar renkleri ile perde renkleri gibi birçok farklı özelliğe bağlı olarak mobilyalar kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Çoğu zaman mobilya ürünleri satın alan müşteriler evlerinde kullanmış oldukları kapı, perde, halı ve duvar boyası rengine dikkat etmek üzere özel üretim olan veya kendileri için en uygun olan mobilya ürünlerini almaya büyük özen gösterirler.

  Tüm sektörler için ofis mobilyası imalatı

  Ofis mobilyaları her sektörde hizmet veren iş yerleri için en önemli ayrıntılar olarak göz önünde bulunmaktadır. Farklı mesleklerde çalışan uzmanların ofislerinde rahat ve ergonomik bir ortam oluşması amacıyla tercih ettikleri mobilya ürünleri çok farklı tasarımlarla talep edilebildiği gibi farklı kalitelerde de istenebilir. Çünkü mobilya ürünleri hem kullanım açısından önemli olduğu gibi hem de ofislerde şıklık ve prestij oluşturduğundan dolayı mühim olmaktadır. Bu noktada mobilya tasarım işlemleri yapılırken ofislerin alan büyüklüğüne ve kullanım türüne dikkat edilerek firmalar tarafından tasarım işlemleri gerçekleştirilir. Bu tasarımlarda avukatlık ofisi,doktor muayenehanesi,diş doktoru muayenehanesi, müdür odası, veteriner muayenehanesi,mimar ofisi,mühendislik bürosu veya satış ofisleri gibi birçok farklı iş yerinin özelliklerine uygun olarak değişik çizgiler ve kullanım türlerine dikkat edilir. Kimi zaman tek parça olarak ünite üretilebilen ofis mobilyası ürünleri kimi zamansa farklı parçalarla üretilerek de-monte bir kullanım da sunulabilmektedir. Genel olarak ofis mobilyalarında belirli parçalar olan masa, bilgisayar masası, kitaplık, dolap, sehpa, koltuk, sandalye ve vitrin gibi ürünler bulunur.

  Farklı sektörlerde ihtiyaç duydukları mobilyaları temin etmek isteyen müşterilerine hizmet veren bir mobilyacı tüm noktalarda müşterilerin taleplerine önem vererek buna göre hizmet sağlamayı bir amaç haline getirmelidir. Bu nedenle ofis mobilyaları üretiminde kullanılan farklı orman ürünleri sayesinde mobilyaların daha şık ve daha kaliteli olarak üretilebilmeleri mümkün olurken aynı zamanda fiyatlarında da farklılık oluşmaktadır. Örnek olarak ceviz bir mobilya takımı ofiste çok uzun yıllar boyunca kullanım sağlarken aynı zamanda da çok prestijli bir görüntü elde edilmesini mümkün kılar. Prestijli bir ofis de verilen hizmetler tüm firmalar için müşterileri gözünde ciddiyet ve değer oluşturduğundan dolayı hizmetlerinin daha güvenilir olmasını da sağlar. Mobilyalar sadece ofislerde değil birçok işletmede mağazalar ve satış alanlarında da kullanılan ürünler olduğundan dolayı bu noktalarda da alternatif kullanım amaçlarına uygun olarak ahşap mobilya ürünleri üretilebilmektedir. Bu ürünler arasında raf sistemleri, satış bankoları, danışma bankoları ve ürün dolapları ile vitrin sistemleri gibi farklı ürünler bulunmaktadır.

  Özel siparişler ile mobilya imalatı yapılması

  Kimi zaman en veya işyerlerinde kullanılması düşünülen mobilyaların özel olarak tasarlanması müşteriler tarafından talep edilebilir. Bu noktada mobilya tasarım işlemlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla firmalar tarafından tasarım uzmanları ve uzman marangozlar ile profesyonel bir şekilde işlemler gerçekleştirilir. Bu işlemlerin yapılmasın da önem verilen noktaların başında mobilyanın kullanılacağı alanın ölçüleri gelmektedir. Çok küçük bir alanda uygun tasarımlarla üretilmiş bir mobilyanın kullanılması sayesinde alan daha büyük gösterilebilirken yine çok büyük bir alanda alana uygun olan bir mobilya sayesinde alanın büyüklüğü daha kullanılabilir bir hale getirilebilir. Bu nedenle mobilya tasarımları yapılırken uzmanlar tarafından alanın ölçüleri alınarak gerekli yüksekliklere ve genişliklere sahip en uygun mobilyalar üretilmesi noktasında özen gösterilir.

  Mobilyaların özel siparişler ile üretilmesi noktasında mobilya imalatcısı firmalar tarafından kullanılan malzemelere de özen gösterilmesi sayesinde siparişlerin istenildiği gibi şık ve sağlam olması sağlanır. Müşteriler tarafından talep edilen mobilyaların gerekli tasarım işlemlerinin yapılması ve daha sonra talep edilen malzemelerle üretilmesi ve kullanım alanında hazır hale getirilmesi işlemleri sonrasında farklı ücretler talep edilmektedir. Kimi zaman çok uygun fiyatlı mobilya ürünleri talep edilirken kimi zaman da çok üst düzeyde olan kaliteli ürünler talep edilebildiğinden dolayı firmalar tarafından tüm mobilya ürünlerinde farklı fiyatlarla imalat gerçekleştirilir.
Devamını Göster

BLOG YAZILARI

2022-03-28

İnegöl Mobilya Sektörünün Lideri

İnegöl Mobilya Modelleri İnegöl mobilya modelleri, mobilya alacak olan

2022-10-25

Mobilya Sektöründe Tedarik Zinciri Yönetimi

Mobilya, her insanın hayatının her kısmında kullandığı temel tüketim malları

2022-10-27

Konutlarda İç Mekân İle Mobilya Etkileşimi Bağlamında Mobilyaya Dair Özellikler

En genel tanımı ile konut, insanların güvenlik, barınma ve korunma

2022-11-03

Özel Ölçü Köşe Koltuk Takımı Nerede Kime Yaptırılmalı

İster yaşam alanlarının isterse de iş yerlerinin tamamlayıcı ve çok

2022-11-04

Orman Ürünleri İhracat Yasağı Var Mı

Orman ürünü; ormanlardan elde edilen odun ve odun dışında kalan yan

2022-11-12

Yeni Evlenen Çiftler Mobilya Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Mobilya seçimi hem yeni evlenecekler hem de evini yenileyecekler için

2022-11-23

İskelet Mobilya Nedir?

Mobilyalar hayatımızın ve yaşam alanlarımızın vazgeçilmez

2022-12-07

Bir Koltuk Takımı Seçerken Nelere Bakılması Gerekiyor?

Bir koltuk takımı seçmek, evinizde rahat etmeniz için verebileceğiniz en

2022-12-16

Metal ve Ahşap Mobilyaların Kullanım Alanları Nelerdir?

Mobilyalarda metal ahşap kullanımı oldukça geniştir. Doğal

2022-12-22

Mobilyanın Tarihsel Gelişimi Nedir?

Tarih boyunca çeşitli sebeplerle mobilya anlayışı başladı. MÖ 3000

2022-12-24

Modern Mobilya Tasarımları: Trendler ve Öneriler

Kullandığımız her eşya gibi mobilyalar da zamanla değişimlere uğramaktadır. Her

2022-12-30

Doğal Malzemelerle Üretilmiş Mobilya: Özellikleri ve Avantajları

Mobilya türleri uzun yıllardır hayatımızda yer alan ve her dönem

2023-01-02

Mobilya Seçimi: Özellikler ve Önemli Noktalar

Mobilyalar evlerin ve diğer yaşam alanlarının en temel parçalarıdır. Mobilya

2023-01-19

Mobilya Tamir Ve Bakımı: Önemli Adımlar Ve İpuçları

Bazı eşyalar yapıları gereği daha çabuk hasar alıp kolay bir şekilde

2023-02-02

Mobilyaları Bir Profesyonel Gibi Taşımak ve Birleştirmek İçin 5 İpucu

Mobilyaları bir profesyonel gibi nasıl taşıyacağınız ve monte edeceğiniz konusunda

2023-03-07

Ahşap Mobilya İmalatı ve Satışı

Üst Düzey Kalitede Ahşap Mobilya İmalat İşleri Günümüzde

2023-03-08

Mobilya Üretimi ve Montajı

Mobilya Üretimi Mobilya imalatı endüstrisi; Dolaplar, Demirbaşlar,